Ülkemizin gündeminde hangisi sizi ilgilendiriyor ?

Ülkemizin gündeminde

hangisi sizi ilgilendiriyor ?

• Cumhurbaşkanlığı seçimi
    15% (8)28% (18)22% (26)Oy Ver
  • Suriye sınırındaki olaylar
    17% (9)16% (10)16% (19)Oy Ver
  • 1 mayıs kutlamaları
    10% (5)11% (7)10% (12)Oy Ver
  • Kadına şiddet ve töre cinayetleri
    38% (20)16% (10)26% (30)Oy Ver
  • Diğer konular
    20% (10)29% (19)26% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
16|39

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• 1.ermeni yalakası bir devlet erkanı olması.

2.devlet erkanının teröristlerle iş birliğinde olması.

3.toplumsal asimilasyonun ve cehaletin sonuçları olan suçlar (töre cinayetleri, kadına şiddet, pedofili)

4.az etnik karmaşa varmış gibi suriyeden mülteci ithal etmemiz.

5.az terörist varmış gibi suriyeden terörist ithal etmemiz.

6.sağ-sol görüşün yıkılamamış olması sonucu cumhuriyetin yıkılma noktasına gelmiş olması.

vs. vs. vs. vs.

4|5
    1|0
  • Diger konular , tabi suriye de olan savas da onemli 800 km sinirimiz var bu ulkeyle. Ama bence malesef dogru gundem olusturamiyoruz ulkemizde. Ulkenin gercek sorunlari varken Ankara gundemi neyi konusuyosa biz ona gundem diyoruz ama bence bu konular turkiye nin asil meseleleri :

-Kayitdisi ile mucadele ( her yil 20 milyar dolar vergi kaybi )

-Tarim da arazilerin bolunmesinden dolayi kaybettigimiz her yil 6 milyar euro

-Egitim de ki 130 bin ogretmen açigi , halen devlet ideolojisinin yonetmeliklere tuzuklere yasalarda mevcut olmasi

-Basin ozgurlugun un kisitlanmasi

-Enerji tasarruf mekanizmalari ( cari açigin nedeni )

-Hukuk umuzun evrensel hukuk la yuzde 90 zitmlasmasi ( aihm de yuksek yargidan gecen kararlarin yuzde 90 insan haklari ihlali olarak bize geri dondu )

-Kamu ihale yasasi ve yolsuzluklar

-Isgucune katilim oraninin dusuklugu ( kadinlarda yuzde 30 sadece)

Bu listeyi daha çok uzatabilirim , beni uzen sey hayatimizi dolaysiz biçimde etkileyen konular a cok fazla ilgi gostermiyoruz halbuki siyaset bunun için yapilir , din mezhep irk uzerinden degil , aidiyet uzerinden degil.Cumhurbaskani bir kere icra makami degil ve açikcasi beni kimin cumhurbaskani olacagi ilgilendirmiyor , NAsil gorevini yapicagi ilgilendirir.Kadina siddet konusuysa , bence hem kadinlarin hem de erkeklerin suçu ,bayanlar kusura bakmasin ama onlarin da davranislarinda bozukluklar var , bunlari cinayetlere açiklamak icin demiyorum tabi ,

0|1
    0|0
  • D şıkkı herkesi ilgilendirmesi gereken bir şık cumhurbaşkanlıgı seciminde ne olacağı belli al gülüm ver gülüm. suriye umurumda bile değil türkün türkten baska dostu yok kürde yunana ermeniye kardeşimiz dedik en ağır darbeyi onlardan yedik. reyhanlıyı hatırlayın suriyeliler kac vatandaşımızın canına kıydı. 1 mayıs gelir geçer 2. gün hatırlanmaz bile. biri su kadın cinayetlerine ve çocuk tacizlerine dur demeli ama nerede o devlet. şeriatçı değilim ama bunlar için idam gelmeli tecavüzcülerin penisini kökten koparacaksınki beni idam edin diye yalvaracaklar gecenin 2.30'unda çok fena gerildim iyimi

0|1
    0|0
  • bu ulkenın 4 tanecıkmı buyuk sorunu var,444 olsaydı ve hepsı deseydım belkı ıcım sogurdu.. o kadar buyuk belalar var basımızda ve o kadar yakınki ,hıcbırı dıgerınden daha az değil...

0|0
    0|0
  • suriye meselesi çünkü mehmetçik ölecek

ermeni meselesi çıktı sankii ermeniler haklı taziye mesajı yolluyorlar birde muhalefet ve malum cemaatte ılımlı buluyor bu mesajı pes artık diyorum

0|0
    0|0
  • yahu bakıyorumda sanki bir 23 nisanda koltuklara veletleri oturtmuşuzda kaldıramamışız bu ne hepsi bir sidik yarışı içinde ülkeyi düşünen yok

0|0
    0|0
  • Suriye meselesi çünkü müslüman kardeşlerim ölüyor , an be an ölmeye devam ediyor . Cumhurbaşkanlığı seçimi çünkü ülkemin başındaki adam seçilecek . 1 mayıs kutlamaları çünkü işçi kendi hakkını savunacak . Kadına şiddet ve töre cinayetleri çünkü ülkemin incisi bayanlarımız bir hiç uğruna hırpalanıyor,katlediliyor...

0|1
    1|0
    • Seninkine nabza gore serbet vermek denir sanki

• Aynen!... Merak etme dostum, senin memleketindede müslümanlar katlediliyor, senin haberin yok o kadar.

• Son seçimlerin sonuçlarından sonra bu ülkenin insanı ile ilgili hiç bir şey umrumda değil... Hırsızları tanrı olarak görüp tapanların başına ne geldiği beni ilgilendirmiyor, kendi cehennemlerinde kavrulsunlar...

0|0
    0|0
    • kılıçdaroğlu hırsız değil mi?

• Parti ismi vermedim, hırsız olmayanlarda var, eğer herkes hırsızsa da kimseye oy vermezsin olur biter boş oy atma hakkın var, halk adam olsa kimseye oy vermez...

• Ülkenin kaderini etkileyecek bir seçim olduğundan Cumhurbaşkanlığı seçimi şuan için mutlaka büyük bir ciddiyetle takip edilmelidir.

0|0
    0|0
  • 1 Mayıs..

doğumgünüm de...

0|0
    0|0
  • Çocuk cinayeti çıktı lan birde başımıza! Nereye gidiyoruz böyle?

0|0
    0|0
  • Ben kendi derdimdeyim...

0|1
    0|0
  • Suriye..

0|0
    0|0
  • altın fiyatları yükselsin bişi istemiyorum

0|0
    0|0
  • cumhurbaşkanlığı seçimi tabikide.

0|0
    0|0
  • Asgari ucret ile gecinmeye calisan aileler.

0|1
    0|0
  • savaş hemide yanı başımızda patlak vermeye hazırlanan savaş

0|1
    0|0
  • kadına şiddet hepsinde önemlisi

0|1
    0|0
  • kadına şiddet iyidir. alayını döveceksin öldüreceksin. Allah belalarını versin.

0|0
    0|1
  • abdülleyh i mete ne yapacak öldüreceklermi ? kara ya ne olacak siyah sancaga baskın yapan armenegon timi miydi ? oooofff of yine heycan dorukta yaaa :)

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanlığı seçimi :)

0|1
    0|0
  • Teknoloji ve suriye :)

1|0
    0|1
  • hiç biri

0|0
    0|2
  • Her yer taksim her yer Nuri alço

0|0
    0|0
  • çocuk cinayetleri ve idam konusu

0|0
    0|0
  • Suriye sınırındaki olaylar

0|0
    0|0
  • Bu 4 olaydan daha muhim konular var...

0|0
    0|0
    • Örnek ? (Tabiki vardır, muhalefet olsun diye yazmadım, açıklama istediğim için yazdım)

• cumhur başkanlığı seçimi

ve parelel yapının akibeti

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanlığı seçimi

0|0
    0|0
  • kadına şiddet ve töre cinayetleri kronikleşti artık. bunun snu gelmeli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 16

• Açıkcası hala şu erkek çocuğuna tecavüzü üstümden atmış değilim.

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çocuk cinayetleri Allah kahretsin onları

0|0
    0|0
  • 1 mayıs ilgilendiriyor şu an.

0|0
    0|0
  • Kadına şiddet, çocuk ve töre cinayetleri

0|0
    0|0
  • su anda 1 mayıs ılgılendırıo

0|0
    0|0
  • Son olaylardan sonra gundemle falan ilgilenmek istemiyorum acikcasi

0|0
    0|0
    • Ama cumhurbaşkan ligini merak ediyorum tabiki.. Seçimlerde oldgu gibi ne isterlerse o olacak yine..

• 1 mayıs var en yakın olarak

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Suriye'de yaşananlar ve cumhurbaşkanlığı seçimleri

0|0
    0|0