MÜNAZARA KONULU KISA FİLM

Arkadaşlar münazara konulu bir kısa film cekmemiz gerek ama senaryoyu şekillendiremiyoruz.Örneğin münazaranın kişiye katkıları,sosyal çevre vb. konuları işleyebileceğimiz kısa senaryo lazım bana.Yardımcı olursanız sevinirim :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• mesela okulda münazara kulübünün önünden okulun serserilerinden biri geçerken içerde gördüğü bir kıza aşık olur ve kulube kıza daha yakın olmak için üye olur sonra bilgisizlikle olmıycağını anlar ve kitapları yer bitirir böylece yitip gitmeye yüz tutmuş bir genç toplumdaki faydalı yerini alır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başarıya ulaşmak için zekâ mı, çalışmak mı önemlidir?

Çocuk eğitiminde anne mi, baba mı daha önemlidir?

İnsana suç işleten kendisi midir, toplum mu?

Ülkenin hızlı kalkınmasını sağlayan kamu sektörü müdür, özel sektör mü?

Bir toplumun gelişmesinde sinema mı, tiyatro mu etkilidir?

Ülkenin kalkınmasında tarım mı, sanayi mi önde tutulmalıdır?

Okulla birebir bağdaşmayanları seçtim çünkü bilinçli gelecek için bir konu seçilse daha yararlı olur diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Kendini sosyal ortamda hiç kabul ettirememiş birinin okulunu İngilizce olarak yurt dışında temsil eden grupta olduğu ve başarının onun sayesinde yakalandığı ve okula gelince herkesin ona odaklandığı ve artık silik bir adam olmadığını anlattığı bir hikaye olabilir.. Sinopsis ya da Tretman da yazayımmı? Yada diyalogları? (Hayal sahnesi falan da olsun annesi falan)

0|0
    1|0
  • münazara koy.

0|0
    0|0
  • ne kadar sure var ?

0|0
    0|0
  • İlla münazara mı olmalı? Müzayede-müzakere olmaz mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tartışan sevgililer olabilir mesela

1|0
    0|0
    • günlük yaşam için iyi bir konu ama ben öğrenci olduğum için ve yine bir öğrenci topluluğunda sunulacağı için bu film biraz absürd olabilir :)

Yükleniyor...