Iphone 5 alıp dakikası olmayanlar neyin kafasını yaşıyor?

Iphone 5'leri elinde dolaştırıp da "kanka bende arama hakkı yok" diyenler neyin kafasını yaşıyor :(

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Samsung s5 alıp kontörlü hat kullanan arkadaşım var :// "Evkur'dan mı aldın be adam" deyip takılıyorum ona..

1|1
    3|2

Kızlar Ne Diyor 10

• gösteriş meraklıları

0|0
    0|0
  • marka olsunda boktan olsun hesabi onlarinki :))) alayimda bir marka telefon ortamda namim yurusun kafasi herhalde

0|0
    0|0
  • Iphone 5 im olsun o bana yiter *-*

0|0
    0|0
  • 3310 u olupta faturalı olandan kat kat iyidir dajads

0|0
    0|0
  • 5s ciktigggg :( 500 dakikam var ariyacak kimsem yok tam sefalet

0|0
    0|0
  • Onu boşverde iphone 5'i olup hattı bimcell olanlar neyin kafasını yaşıyor askljasdşkl

0|1
    0|0
  • Benim hiç arama hakkım olmadı ağbi :(

0|0
    0|1
  • hahahaa harikasın güzel noktaya değinmişsin :D :D

0|0
    0|0
  • Ben lan ben =// İphone 5'im var kanki, şuan telefonumda 7 dakika kaldı dfsdfsd

0|0
    0|0
  • Arama hakki :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Pis fakirler keşke ölseler :D

Şaka bir yana özellikle genç yaşlarda normal bir durum. Saçlarını diken diken yapıp pembe gömlekle civciv sarısı spor ayakkabı giymekten bir farkı yok.

"Beni farkedin" diyor kısaca.

2|0
    0|0
  • içecek ayranı olmadığı halde tahtırevanla wcye giderler

0|0
    0|0
  • link Bunun kafasını kimse geçemez.

0|1
    0|0
  • dakkası yok aramaya iphone 5 le gider sıçmaya

0|0
    0|0
  • Bkz. 24 ay vadeyle iphone almak:) bende iphone kullanıcısıyım benim de hattım kontörlü o yüzden fazla yorum yapmıyom ama uygun tarifeler kullanınca faturalıdan farkı kalmıyor :)

0|0
    0|0
  • Tüketim çılgınlığı artı sindirim bozukluğundan ileri gelen gıda zehirlenmesi.

0|0
    0|0
  • Kapitalizmin kafası bu..

0|0
    0|0
  • Bu senin anlattığın ferrariye tüp taktırmakla aynı şey dostum :)

1|0
    0|0
  • telefonu telefon diye kullanmak için değil sosyal platformlara mobilden erişmek için kullanıyor artık insanlar. Whatsapp gibi uygulamalara ihtiyaç duyuyorlar. dakikası olmak zorunda değil ki amacı aramak olsa daha ucuz bir telefonda kullanabilirdi

0|0
    0|0
  • Daha onların kafasını çözemedim paran yoksa iphone 5 almaya çalışmıyıcaksın paran varsa tam yapıcaksın ona faturalı hattınıda alıp istediğin kadar konuşabilmelisin :)

0|0
    0|0
  • Taksitle ferrari alırız

0|0
    0|0
  • 40 bin liralık motosiklet alıp 100liraya kask alan kafasızlarla aynı kafayı yaşıyorlar. :)

0|0
    0|0
  • markaya tapma kafası da var tabi adama iphone den kat kat daha iyi özellikli bir samsungu anlat o adamın kafası almaz iphone daha iyi abi iphone sonuçta diye ortalıkta gezer.

0|0
    0|0
  • Ferrari almak ama benzin koyamamak gibi bir şey..

0|0
    0|0
  • İphone 5 diye kısıtlamayalım çoğu akıllı telefon kullanan bu durumda :D bende 5s kullanıyorum dakikam yok sınırsız netim var line'den arıyorum herkesi daha net gelio ses :D

0|0
    0|0
  • ıphone5 alınca illa dakikası ya da internet paketi olmak zorundamı ıphone 5 demek kalite demek ee adamda kaliteye biyerden girmeğe çalışmış sonuçta coğu insanlar ıphone olanları kendinden 1 adım önde olduğunu düşünür buda o adam için güzel bişey.

0|0
    0|0
  • İnterneti olmayan gördüm ben :)

0|0
    0|0
  • Oooo sen birde iphone 5 okulda ödemeli arayanları görsen :)

0|0
    0|0
  • Samsung galaxy s5 i olup netim yok diyen adam tanıyorum ben

0|0
    0|0
  • belki vardır kendisininkinin bitmesin diye seninkini kullanıyordur :D

0|0
    0|0
  • hahahaha guzel soru 5 yildiz :)

0|0
    0|0
  • Bmw alıp tüp taktıranla aynı kafa o kafa.asılı havada

0|0
    0|0
  • züppe etikisi o hacı 2 yıl dersini gordum :D

0|0
    0|0
  • ayranı yok içmeye deyiminin tezahürü. malesef toplumumuzun acı gerçeği. gösteriş..

0|0
    0|0
  • Sizene * isteyen istediğini yapar :D

0|0
    0|0
  • Çin malıdır :P

0|0
    0|0
  • ahahahah :) oturduğu yerde wi-fi şifresi için uğraşanlar mesela :) ölümcüller :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...