Fotoğraf makinası almak istiyorum.Sizce hangisi?

Arkadaşlar,ne çok amatör ne de profesyonelim.Her ikisinin ortası bir fotoğraf makinası almak istiyorum.Optik zoomu 20x den aşağı olmamalı?

Sizce CANON mu,NIKON mu?

Teşekkürler...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fujinin iyi oldugunu soyluyorlar. Merceklerini, objektiflerini vesaire kendisi uretiyormus. Tercih yaparken uretimi kendilerinin yapip yapmadigi konusunu arastir. Teknosa benzeri teknoloji magazasi calisanlarina danis, tavsiyelerini al. Simdiden hayirli olsun, Gule gule kullan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Dslr makine al, ister canon ister nikon. Birbirini aratmaz. Ama objektif degismeli, onemli olan bu. Isi ilerletecek olursan pismanligini cok yasarsin

0|1
    0|0
    • bu durumda bana bir makina önerebilirmisin?

• Uzun zamandir bu islere kafa yormuyorum. Evlilik, coluk cocuk. Arastirmak lazim, ni tekim teknoloji hergun ilerliyor. Konuyla ilgili bir cok forum sitesi mevcut. Butceni yazarsan sana en iyi makineyi ustalar muhakkak soyleyecektir.

• Bulabilirsen Nikon D90 al derim, biraz eski bir model ama benim gözümde ve çoğu kişinin gözünde bir efsanedir ve vazgeçilmezdir.

1|1
    0|0
  • tabiki mark 7d canon hd kisa film cektik hd tvde izledigimiz zaman gozumun kalıtesınden utandım biraz tuzlu ama hakkını veriyor lens setide akdınmı sırtın yere gelmez 10 sene

0|0
    0|0
    • lens seti ni ayrı mı alacağız.mevcut lensi yetmez mi?

• fish eye vs gibi ozel lensler ıstersen dıye dedım yoksa kendı lensıde ıyı bende xxx zoomlu lens vardı cılkını cıkarıp kınalıdan bostancı sahilindeki yuruyen ınsanları cekiyodum hanı boyle seyler icin :)

• Tabikide canon ( özelliklede d650) nikon iyi değil

0|0
    0|0
  • Canon iyidir bende kullandiqim olmusdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...