Kültür Farklılığı Ne Kadar Etkili???

Kültür Farklılığı Ne Kadar Etkili? ? ? cevaplarınız benı mutlu eder

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela hollandalı bir erkek bir deTürk kızı

din örf adet bir sürü kültür farkı da var

olumlu etkisi birbirinizi kesfetmekle yıllar gecer gider

olumsuz etkisi kendi kültürünü dogru düzgün bilmeden onun kültürünü ögrenme merakı olan bir kız asimile olur gider

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunu hangi konuda sorduğun önemli. Arkadaşlık, iş, aile...

Eğer arkadaşlık ve iş konusunda diyor isen bazı konular hariç pek önemli değildir...

Ancak aile kurmak konusunda soruyor isen bunun çok ciddi sorunlara yol açacağı zamanlar olacaktır. Herşey filmlerde göründüğü kadar kusursuz değil. Ve insanlar her zaman bu konularda anlayışlı olamıyorlar. Emin ol ben olamıyorsam kimsenin olacağına inanmıyorum... Bazı şeyler yaşamadan bilinmez derler ya buda öyle bir konu...

0|0
    0|0
  • Kızın birine "Roman seviyorum" demiştim. Kız ise "Roman ben de severim. Ama Ankara havalarını da severim" demişti... İşte o gün kendime dedim ki... Aga-bu-nedir?

1|1
    0|0
  • hiç bilenle bilmeyen bir olur mu bu açıdan bakmak bile yeterli

0|0
    0|0
  • kültür farklılığı etkilidir tabiki ilişkilerde...sonuçta aynı dilden konuşamadıktan sonra o ilişkinin sağlam temeli olmaz kanısındayım...istisnalar kaideyi bozmaz ama...

0|0
    0|0
  • bence en öenmli kriterlerden birisidir diye düşünüyorum.

şöyle ki farklı kültürlerden birisiyle aynı şeye gülemez aynı şeylerden keyif alamazsın böyle bir yaşamda çekilmez bence

1|0
    0|0
  • Kişiler anlayışlı ise hertürlü anlasabilirler. Bir kisim konularda ise anlasmamalari daha iyidir cunku bu onlarin hanesine zenginlik katar.

0|0
    0|0
  • bence çok etkili kültürler çatışa bilir savaş çıkara bilirler mesala ben kendimden kültürlü bir bayanla asla birlikte olmam herkes haddini bilecek

0|0
    0|0
  • çok ama çok ama çok ama çok etkili.

0|0
    0|0
  • gönül farklılığı olmadıktan sonra yemişim kültür farklılığını benim için önemi yok.

0|0
    0|0
  • Kültür farkı her türlü ilişkiyi olumsuz etkiler..

0|0
    0|0
  • inan çok etkili, uzun uzun düşün derim. neticede karar vereceksin bu kolay değil

0|0
    0|0
  • çok önemli bir etken ama sevginin coğrafyası kültürü olmaz olamaz...

0|0
    0|0
  • Düşünceleriniz zevkleriniz ve ortak yanlarınız daha önemli bence

Kültür de önemli aşılamayacak kadar değil

0|0
    0|0
  • Kultur derken tahsil durumundan mi bahsediyorsun

Eger oyleyse, onemli olan karsindakinin kendini ne kadar yetistirdigi ve egitim seviyenin senin egonu ne derece etkiledigi. Esimle ilk evlendigimde ben lise o yuksek lisans mezunu idi ve hic problem yasamadik

0|0
    0|0
  • hangi konuda?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• peki ayni konuda benden sana bir soru bir doktorla okumamis ama ailesinin aylik 50 bin geliri olan bir kiz mutlu olabilir mi,

0|0
    0|0
Yükleniyor...