Azıttanları topluca sürgüne, oh derim ya

biz'de birisi taziyesi ile azıttı , ondan yüz alanlar Türk bayrağı yakıyor, buna ne demeli ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yok talihsizce ölenler varmış bilmem neymiş ne yapmaya çalışıyo bu adam cıkıpta emeniler türkleri katletti diyemiyorsan orda ne işin var

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlar Türk Bayrağı yakıyor. .Gezi'de elinde Türk Bayrağı olanlara hain dediler..5.200 sehidin sorumlusu kanlı eller ile el sıkıstılar..Rojava'yı, Arakan'ı gormezden geldiler, insanlar ölmesin diye naralar atarken, silah yardımı yaparak insanların ölmesine yol açtılar. .Am unuttukları bir sey var dı..Türk'lerin kıyamete kadar dunyada rolü vardı...Türk'lüğü bir kenarı koyalım ve düsünelim bu Ülke diyelim bu ülkede yasayan gercek Turkler, gercek Kurtler ve diger her kokten gercek halk, emperyalizm ve fasizme bulasmamıs her masum insan o ay yıldızlı bayrağın gonderden inmemesi için kıyamete kadar birlik olacaktır, ve Allah'ın izni ile yenilmeyecektir..

0|1
    0|0
  • mhp li kardeşm 5 yıldız verdim

mhp li demek vatanını milletini karşılıksız sevmek demek bütün mhp lier adamın dibidir

2|1
    0|3
    • imralı'daki maymun kendisi'de demiştir benim emrimde diye.

• Başbakan bu ülke tarihine ihanet etmiştir

2|0
    0|0
  • link TAMAMEN KIŞKIRTIYORLAR GELİN BENİ ÖPÜN DİYOLAR B-TCHESLAR...

0|0
    0|0
  • bizim ermeni hayranları bugun hepimiz ermeniyiz dedilermi acaba ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o olay umrumda değil de cidden ibretlik bir şekilde yönetiliyor bu ülke. sdagfadahs dünyanın hangi ülkesinde böyle bir şey yapar bir başbakan daskjsdkaasd katıla katıla gülüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...