Anime izlemeyi sever misiniz?

Bir de sevdiğiniz animeleri önerir misiniz arkadaşlar? :) İstiyorsanız ben de önerebilirim. Animeler hakkında konuşmayı çok seviyorum da. :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun animelerden fairy tailde günceldeyim şu an . Tavsiye ederim aksiyonu komedisi bol bir seri . HunterxHunter izledim 110. bölüme kadar izledim . Sonra 20 bölüm geçti halen bir savaş sahnesini bitiremediler. Bıraktım o yüzden ama o zamana kadar izlenilcek bir seri . One piece izliyorum şu anda . O da çok güzel bir anime . Henüz 100. bölümdeyim . Biraz kalitesiz şu anda çizimler ama 99dan beri var anime o yüzden ileride düzeliyor çizimleri . İzlediğim bir çok fazla kısa anime var . İstersen sana tavsiyede bulunabilirim kısa animeler için de

1|0
    0|0
    • Fairy tail'i izledim, bu arada önerilerin için teşekkürler ancak kısa animeler daha çok ilgimi çekiyor. Bu arada kısa animelerden hangilerini önerirsin? :)

• Sword art online'ı çok sevdim, 5 bölüm kaldı sadece. Code geass'ı da izledim, FMA'yı da. Shingeki no kyojin ve Noragami'ye bakacağım, çok teşekkürler. :)

• Rica ederim. İyi seyirler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Fazla seri izlemedim ama bir kaç tanesi bayağı kaliteliydi,özellikle naruto serisi fairy tail gibi animeler.. Doğa üstü çok seviyorum.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle, ikisi de efsane ya hu. :)

• Guilty crown biraz çerezdir,d.gray man farklı :)

• anlaşıldı:)

• Bir ara çok izlerdim. Hatırı sayılır bir arşivim hala duruyor ama en son ne zaman bir anime izledin dersen 1 yıldan fazla olmuştur. Yeni serileri de 2-3 senedir takip etmiyorum. Arada çok spesifik şeylere bakıyorum sadece.

1|0
    0|0

• bir türlü sevemedim

1|0
    0|0
  • Pokemon izlerdim küçükken o kadar. :)

1|0
    0|0
  • en son yu gi oh izlerdim :/

1|0
    0|0
  • 1000den fazla anime bitirdim. Şu an 58 tane anime takip ediyorum :) Hangi tür istiyosun?

0|0
    0|0
    • Biraz geç oldu ama, komedi/gizem/bilimkurgu/romantik türlerini seviyorum. Önerin varsa söylemeni çok isterim:)

• ecchi,harem türlerini izle. Komedi %100 garanti.

Kızlar Ne Diyor 3

• Severim.

Hayao Miyazaki hayranıyım.

1|0
    0|0
  • Sevmem.

1|0
    0|0
  • severim elfen lied öneririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...