Saçma sapan örnekler verip evrimi çökerttiğini zanneden insanlar trajikomik değil mi ?

Bazı sitelerde böyle şeyler yapılıyor gerçekten komikler özellikle evrim 1543 yılında Andreas Vesalius tarafından temelli atılan ve Charles Darwin ile büyük gelişmeler kaydeden Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi tarafından "modern biyolojinin en önemli anlayışı" kabul edilen sadece sözde bilim yapan örneğin Türkiye gibi bir çok ülkede bu şekilde hala çürütülmeye çalışan insanlar olması ne kadar trajikomik.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen katılıyorum ayrıca C.Darwin'in kitaplarını okumadan konuşmaları daha da garip. Birde bu bilimsel gerçekliği inanma boyutuna getiriyorlar buda oldukça komik. Bir ısırgan otu ile bile insan arasında %40 gen benzerliği var, bu ağaçlardan tutun en küçük hayvana kadar böyle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evrime şiddetle karşı çıkan Vatikan ' ın yıllar sonra Darwin 'in ailesinden Özür dilemesine rağmen birilerinin çıkıp aklıma geleni söylemesi daha da trajikomik :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evrimi çökertmek ya da savunmak bir tarafa cevap verilemeyen bir çok soru var evrim konusunda.

Yani evrimi savunanlar bilimsel çıkarım adı altında ispatlayamadıkları şeyleri kabul ediyor, bir yandan evrimi çürütmek isteyenler ispatlayamadıkları şeyleri kabul ediyor.

Pek fark görmüyorum.

0|0
    0|0
    • En azından savunan insanlar bilmiyoruz deyip zamanla öğreneceğiz diyebiliyorlar

• Oysa biliyoruz ki evrenin genişleme hızı ışık hızından fazla.

Çok zor bir sorundur.

• Kesinlikle en azından tamamen bir belirsizlik yok ya da nasıl bu halde olduğumuza dahil az çok bir bilgimiz var

• Ben evrime inanmıyorum ama dediğine %100 katılıyorum.

Sorsan diyecekler şimdiki maymunlar neden insan olmuyo buna cevaben : şimdi topraklar niye insan olmuyo diyecem dinden çıkacam diye korkuyorum :D

saçma insanların kendini akıllı sanması garip uğraşma boşver şimdi doluşurlar buraya boş beyinliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...