TV'de her gördüğünüzde sinir olduğunuz biri var mı?

Benim var mesela her gördüğümde yumuyorum gözümü açıyorum ağzımı Cengiz Semercioğlu. Aklıma geldi yine sinirlendim!

0|0
26|10

En İyi Kız Görüşü

• Seda sayan, Gülben Ergen hergun hergun bu kadınlara nasıl tahmul edıyor bu ekranlar patlamıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Recep Tayyip Erdoğan. İsim bile rahatsız ediyor hafiften aslında.

7|6
    1|3
  • 118 80 reklamındaki kırık varya ona bir ayarım anlatamam yaa bak simdi hatırladım nasıll sinirlendim böyle bir sey yok agzına kürekle vurasım geliyo adinin ya arayasım varsa da aramak istemiyorum isim düsünce 118 80 i birde o yetmezmis gibi oduz üccc diyen sapsilik kızı cıkarıyolar Allahım nasıl iskence nasılllll...

0|1
    0|0
    • 118 80 reklamlarında kız niye oduz ücc diyor :)) anladım öfkenden nevrin dönmüş olur oyle 118 33 ü arayıp o adamın numarasını istesek verirler mi ki

• yaa anlayın iste o adam hem 118 80 hem 118 33 reklamında oynamıyor mu ? ben hepsinde gördüm sanki hatta biraz daha düsünürsem gerizekalıyı kabusum olacak

• yözzz on sehhhizzz otğüzzz hüççç yaneeeehhyhnn yözzz on sehhhizzz otğüzzz hüççç

otğüzzz hüççç (elini gögsüne sürüp yuvarlama hareketi ) x 3 ve ses yavaşça azalır

daha sonra herif anibir gülümseme işareti yapar

( nefret edilen şeyi bu kadar ince ayrıntıları ile hatırlamama egitim bilimleri vardı abimin kitapı orda yazıyordu bir şey deniliyor ama hatırlamıyore neyseletto canpare maltobere )

işte tam o o an gülerken bazukayı çıkarıp ona ateş etmek istiyorum

sarsılarak kendime gelecegim galiba (!)

0|1
    0|1
  • m. a. erbil, haydar dümen bi de şu abidik gubudik yarışma programlarının jürileri

1|1
    0|1
    • m.alı erbıl nefret ediyorum adamdan

+1

• Arkan -> Tarkan...

Ayrıca dümen de iyidir ya. En azından biraz bilgi veriyor di mi?

• o senin görüşün bu da benim vatanseverlik + m.a. erbil anlaşılıyorsa vay halimize

• Kenan İmirzalıoğlu

Ne yakışılı ne de çekiciliği var adamın, tıpkı süsecek boğaya benziyor :)) Kızlar da ölüp bitmiyor mu, sinir oluyorum.

Keremcem, o kadar takdire şayan olmamasına rağmen abartıyorlar ve gene kızların ayılıp bayılmaları beni sinir ediyor.

0|0
    0|0
    • keremcem ve kenan'ı beğenmeyen, gıcık olan kız. ilk defa karşılaşıyorum :)

• Kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş. Onun ki sevmediğinden değil. Kenan İmirzalıoğlu hem görüntü itibari ile hem de kişiliği çok iyi adamdır.

• Bülent Ersoy,118 33 te ki dallama,Uğur Dündar,Cengiz Abazoğlu,Ebru Gediz,Hülya Avşar,Pepsi reklamındaki Merve

0|0
    0|0
  • tabikide mehmet ali erbil.!

2|1
    0|0
  • Nihat Doğan ve bilumum BDP'liler..

0|0
    0|0
  • Söylersem kızarlar...

0|0
    0|0
  • R.T.E başkası olamaz

1|1
    1|0
  • genelde bu bdp liler var onları görürsem.. birde nihat doğan.. gerçektenmi yoksa rol mü çözene kadarda küfürlerim devam eder

0|0
    0|0
  • tayyip.

1|1
    0|0
  • Var, Recep tayyip erdoğan

var, Nihat doğan.

var, Serenay sarıkaya

bu üçlü :D

1|0
    0|0
  • recep tayyip erdoğan,hiç bi işe yaramayıp gürültü çıkaran şarkıcılar,yapmacık hareketler yapıp,boş boş konuşup bide üstüne üstlük gaza getirilen komedi programlarını sunan şovmenler..

0|0
    0|0
  • Nihat Doğan, Hülya Avşar, Sibel Can, Bülent Ersoy ... bende liste bayağı bir uzun. Listenin hemen hemen tamamını sözde sanatçı kişiler oluşturuyor .

0|0
    0|0
  • davut güloğlu ve tarkan

0|0
    0|0
  • 118 33 reklamlarındaki adam

0|0
    0|0
  • benim ilk gördüğümde küfür ettiğim fatih ürek :))

0|0
    0|0
  • müge anlı sevimsiz gıcık

1|0
    0|0
  • R.T.E ve bilimum AKP taifesi...

0|0
    0|0
  • Recep tayyip erdoğan , Nihat doğan. :@

1|0
    0|0
  • recep tayyip erdoğan

0|0
    0|0
  • acun ılıcalı sinir oluyorum yeter ya adamı hergün görmekten gına geldi

0|0
    0|0
  • 118 33 desem ne dersin

0|0
    0|0
  • benim listedeki isimler biraz farklı, küfür ettiğimi duymaları bile başımın yasalarla belaya girmesine yeter de artar bile... (anladın sen onu!)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• müge anlı.

bi kaşık suda boğasım geliyo

2|1
    0|0
  • Nur yerlitaş diye kendini kadın sanan bir koca kafalı var..Nasıl bir mahluktur o botoks kamyonuna mı batıp çıkmış anlamadım ki gıcık şey... Gıcıklığı sadece görüntüsünden kaynaklı değil..

Yemek yaparken herkese bağırıp çağıran bir mal var onada gıcığım.. Adını bilmiyorum Oray eğin benzeri bir tip..

Hande Ataizi...

İzzet Yıldızhan

Hülya Avşar

Davut Güloğlu

Bülent Ersoy

İsmail Türüt

Tayyip Erdoğan

İ tatlıses..

liste uzar gider aklıma bunlar geldi şimdi.

0|0
    1|0
  • 90 dakikalık maç boyunca 190 kere "BU ARADA..." diyerek 2010 dünya kupası maçlarını sinir harbine çeviren, TRT'nin tipsiz spor spikeri Yalçın Çetin. O "bu arada" dedikçe ben sin-kaflı sövüyorum.

0|0
    0|0
  • evlenme programları, m.ali erbil veee tabii ki tayyip ve apo...

0|0
    0|0
  • şu evlenme pgramlarını gördükçe küfür edesim geliyor:D bide R.T.E :d

1|1
    0|0
  • m.ali erbil bide tnt deki programında özürlüleri oraya toplayıp dalga geçmesi adamı delirtiyor. onların üzerinden prim yapıyor.

0|0
    0|0
  • müge anlı her hangi bi evlendirme programındaki abazalar bide 118 reklamlar :))

0|0
    0|0
  • Bülent Arınç

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Birand !

0|0
    0|0
  • uğur dündar, tuncay özkan, çetin doğan

0|0
    0|1
Yükleniyor...