Hemen acil yardım lutfen ya kurtlar vadi hastasıyım

ben vidio ındrmek ıstıyorum nasıl indire bilirim hangi pırogramı tavsiye edersiniz hemen oynata bılcem ındıgınde ona göre program ısmı tavsıye edrmısnız birde youtubeye nasıl gırerım dsn ayarlarıını yapamadım . aslında kurtlar vadisi pusunun bölumlerini ındirecem nerden nasıl ? yardım

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yaa sana dogrusunu vereyim canım:) bu linke gir hem youtuba acılır hemde istedin sarkıyı video yu indirirsin canım link bu arada adıne :))

0|0
    0|0
    • canım çok sagl vıdıoyu nasl oynatıcm medy aplayr oynatrmı

• sibel bn canım

• hıım güzel bir adın var :)) ee fotorafın yok mu seni görmek isterdim :)) istersen arkadas olalım bu tür konularda :) iyimdir daha sonrada yardım istiye bilirsin 24 saat acııııs :)) sana özel bir tarife oldu bak ama sim di :d :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Spot flux diye bir program var ben bunu kullanıyorum onu indir çalıştır ve dns ni otomatik değiştirmesini bekle bir kırmızı bir yeşil yanar tam yeşile geçince dns değişmiş demektir o sekilde girersin youtube a zenmate felan sakın deneme çok kasıyo internet hızı düşüyo.

Program olarakta internet download manager i tavsiye ederim çok popüler ve güzel bir program.Ben onu kullanıyorum her siteden video indirebiliyorum.

0|0
    0|0
  • link buraya o bölümün linkini at indir

0|0
    0|0
  • bu resımdekı mı hasta :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...