Kapat

Kızlar Soruyorda ayın üyesini seçmeye ne dersiniz?

Her ayın son haftasında iki ayın üyesi seçsek ve bunu gelenekleştirsek yazanlara da motivasyon olmaz mı =) sorularda ve cevaplarda olmak üzere iki kategoride. En düşündüren ya da bilgilendiren kimler.

Benim sorularda adayım kesinlikle şavk. Çok saygılı ve yaratıcı en başta. Soruları insanı düşüncelere iytiyor. Başka bir üye daha var ismi lazım değil ama kibiri sorularının önüne geçiyor yoksa onu da yazabilirdim.

Cevapta raskolnikov88 gayet iyi.

Soru tutarsa yarın güncellemeyle sonuçları yazarım herkese teşekkür ^^

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• umarım o kibirli dediğin kişi ben değilimdir bacı. neyse alınganlık bana yakışmaz. adaylarım sorularda şavk cevaplarda hiç tartışmasız 45ikincibahar. gene üyeliği gitmiş kardeşimin yazık olmuş. örnek verdiğin erkek arkadaş da iyi bu arada.

benim ismimi kimse yazmasın sonra hem fake derler hem de dışlarlar. kolay değil.

1|0
    4|2
  • Cevap olarak beğendiğim Ottoman ve Disloyal var.

Soru olarak erkeklerden gizli bir üye var. Mantık sorusu adı altında beni biraz gülümsetiyor. Hep gizli sorduğu için ismini bilmiyorum.

1|1
    1|0
  • Burada düşündürmek veya bilgilendirmek adına yapılan hiç bir paylaşım değer görmediğinden artık eğlencesine yazıyorum.

0|0
    0|0
  • en sorularına yeni bir soluk getirmişsin tebrikler :))

0|0
    0|0
  • Güldürmek yetmez efendim güldürürken düşündürmeli

0|0
    0|0
  • tm seçelım senı :)

0|0
    0|0
  • kültür sağlık ve kişilik hariç hariç pek takılmıyorum

abinizgeldiaçılın sorularda son durak dersem yeridir ötesi yok

cevap olarak sivrilen biri yok gibi

0|1
    1|0
    • trene bakanlardan değilsin demek ki kardeşim. çorbanın suyunun suyunu versem de benim sorularımı anlamak gene de bir birikim ister çünkü. keşke yazmasaydın ama allah razı olsun.

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...