Vıaland 'e giden var mı ?

Merhaba arkadaşlar, bir süre boş zamanım oldu ve arkadaşlarla eğlenmeye karar verdik vıalande gideceğiz. Biraz araştırdım. Vıaland gibi yerleri çok severim ama birkaç sorum var . Vıalande ilk gidişim olacak daha önce fırsatım olmamıştı. 1. Vıaland de çantaları bırakabilecek bir yer var mı ? Yani ünitelere biniyorsunuz çantaları nereye bırakabilirz veya yanımıza alabilirmiyiz ? 2. Sorum ise sulu oyuncaklarda sizce poşet yağmurluk mu satın alınmalı yoksa yedek tişört gibi önlemler mi alınmalı? Bütün günümüz orada geçecek ve ıslak dolaşmak hiç hoş olmaz, lütfen tavsiyelerinizi verin.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Gittimde ilk açıldığı zamanlardaydı. En kötüsü rollercoaster daha bitmemişti. :( sorularına gelince çanta mevzusu hakkında bir bilgim yok sulu oyuncaklarsa zaten ıslak dolaşmıyosun kısa sürede kuruyorlar yalnız inanilmaz sıra olabiliyor eğer öğlen sıcağına denk gelirseniz kuyruk gercekten çok sıkıcı bir hal alabiliyor o yuzden tavsiyem en azindan ikindi vakti ama aletler turkiye icin cok iyi cidden lunaparklarda bir yere kadar. Sorularına pek cevap olmadı biliyorum ama erkek aklı napıyim boyle seyler hic düşünmemiştim. Ama çantanı arabada bıraksan olmazmı ? :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ama o zaman cüzdanım felan da arabada kalır ve orada büyük ihtimalle yemekte yeriz öpücükle ödeyemem herhalde :D

• O kalabalıkta zaten pekde öpebilicegini zannetmiyorum :) ama giden bir kişi olarak en buyuk tavsiyem cidden sıcakta gitmeyin havanın serin oldugu vakitte gidip beklemeyi tercih ederim. Canta icin ya binmeden once görevliler ya da arkadaslardan biri. Ya siz kızsiniz bir gidin yaratıcı bir fikir ortaya çıkarırsınız :D

• Tamam ya buldum müşteri hizmetleri :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Gitmedim

0|0
    0|0
  • guzelse gıdelım ya senımı kırcam :)

0|0
    0|0
  • Bu yan odada ki utucu kadin icin sana ben cozumu soyleyecegi eklermisin amacim sarkintikik degil rahat rahat yapman

0|0
    0|0
  • yedek tişörtle nasıl üstünü değişterecen merak ettim :o

0|0
    0|0
    • Tuvalet diye bir yer var herhalde :D

• hemen orda değiştiren kızlar niye yok çevremizde böyle şeyler hep amerikada mı olur :I çok uzak ya birde orasıı vailand

Kızlar Ne Diyor 1

• bizde mayıs 17 de gidicez bir gidim de sölerim asdadsfas

0|0
    0|0
Yükleniyor...