Dinlediğiniz sanatçının görüşleri, hayatı vs. dinlemenize engel olur mu ?

Yoksa umrumda değil ben yaptığı müziğe bakarım mı denmeli ?

0|0
18|48

En İyi Kız Görüşü

• Ayyaş pis berduş diyorlar Teoman için, şarkıları ruhuma eşlik ediyorsa özel hayatı beni ilgilendirmemeli, severek dinlerim.

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 48

• Siyasi görüş, din, dil, ırk, mezhep, kültürel farklılıklar, cinsiyet tercihi gibi sebepler o sanatçıyı dinlememe engel değildir, olmamalıdır. Ancak şu husus önemlidir ki; bu sanatçı yukarıda saydığım maddelere yönelik kötü söz, hakaret, saldırı ve benzeri şeylerde bulunursa, kişiliği bozuk ise, sanatı ile ilgilenmek yerine bu maddelere karşı bir tavır içerisindeyse o sanatçıyı dinlemem... Herkesin görüşü farklıdır, herkesin yetiştiği ortam farklıdır. O yüzden önemli olan saygıdır.

1|0
    0|0
  • Dinlediğim çoğu sanatçı eminim,uyuşturucu ve alkol kullanıyordur.Ama bu beni ilgilendirmez,ben verdiği duyguya bakarım.. Dumanın şarkılarında ölen sevgilisine hitap ettiğini öğrenince neden o kadar çok derbeder olduğunuda daha iyi anlamıştım..

2|0
    0|0
  • siz nasılki satın aldığınız ürünün firma sahibinin kimlerle yatıp kalktığına bakmıyorsanız sanatçılarında ne yaptığına bakılmamalı o magazin programlarının var olma sebebi insanları dedikoduya alıştırmaktan başka birşey değil bence şeytan işi kısaca.

2|0
    0|0
  • muzigine bakarim ben düsüncelerinden banane muzik evrenseldir sonucta

1|0
    0|0
  • Görüşlerini sanatına yansıtmıyorsa, no problema...

3|1
    0|0
  • bu senin düşüncelerinin nasıl bir ideolojik ortamda şekillendiğine göre değişir...

kendin olmayı kendin başarmış biri isen bu tür ayrıntılarda da boğulmazsın...

1|0
    0|0
  • Ben sanatına bakarım Ahmet kayada dinlerim Ahmet şafakda önemli olan icra ettikleri sanat savundukları ideoloji değil

2|0
    0|0
  • Apoyu özledik diyenleri dinlemem pkk bankası görevini görenleri dinlemem onun dışında fark etmez

2|0
    0|1
  • Kişiliğini sevmeyipte dinlediğim çok insan var yüzden fark etmiyor.

1|0
    0|0
  • evet engel olur

kişiliğini hayatını yaşantısını sevmiyorsam

dünyanın en güzel şarkısını çıkarsa dinlemem...

1|0
    0|0
  • Tabiki de önemlidir, çünkü şarkılarında kendi görüşlerini empoze eden bir yol izler bu tip sanatçılar.

1|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe... diyor ve susuyorum...

1|0
    0|0
  • Tabiki yaptığı müziğe bakarım ne tür bir hayat yaşıyor orası beni ilgilendirmez.

2|0
    0|0
  • Dinlerken sesini dinliyorum. Görüşlerini hayatını dinlemiyorum. Sesi güzeldir dinler geçerim her insanın kendi düşüncesi olabilir saygı duymak gerek.

1|0
    0|0
  • ahmet kaya dinlemem mesela..

yaptığı müzik 10 üzerinden 20 puan olsa umurumda değil..

1|0
    0|1
  • görüşlerini ve düşüncelerini yaptığı şarkılara yansıtmıyorsa problem yok

2|0
    0|0
  • ben sanata bakarm ancak bariz yaptıkları da belliyse tabiki itici geliyor en güzel şarkı bile olsa beni açmıyor

1|0
    0|0
  • ben müziğe bakarım sagopa kajmer mesela bana çok ters düşüyor ama çok seviyorum hep dinliyorum

1|0
    0|0
  • çok bariz bir durum yoksa takmam ama kişiliğini bir şekilde sevmediğim insanın sesine tahammülüm olamıyor mesela ibrahim tatlıses

1|0
    0|0
  • sanatçı şarkısına hayat görüşünü siyasi görüşünü cinsel tutumunu herşeyini yerleştirebilir. O yüzden önemli

1|0
    0|0
  • Ben polemiğe girmem koyar geçerim (çalma listesine)

1|1
    0|0
  • öyle olsa kimseyi dinleyemezdik sanırım :)

1|0
    0|0
  • biraz oluyor ister istemez.

1|0
    0|0
  • olmaz onur mete forever

1|0
    0|0
  • Olmaz..

*Dinlerim sadece..

1|0
    0|0
  • Dinlediğim müzik ve şarkı sözleri güzelse dinlerim hayatı kötüyse albümüne para vermem korsan indirirm.

1|0
    0|0
  • Siyasi görüşü dünya görüşü çok fazla umurumda olmaz.. Ancak çok aşırı uçlarda geziniyorsa konserine gitmem ,albümlerini almam...

1|0
    0|0
  • Evet kim olursa olsun bir kalemde silerim, şevval sam parçalarını severdim dinimiz ile ilgili sözleri midemi bulandırdı bir daha dinlemedim ve dinlemem.. bunun gibi onlarca var yerli yabancı artist aktrist hiç affetmem.. birde bazılarının ya ben sesine bakıyorum sesine şimdi birşey diyecem olmayacak sesi kendi kişiliğinden ayrı mı beni deli etmeyin..

0|0
    0|0
  • kesinlikle olur .

1|0
    0|0
  • Yaptığı müziğe bakarım tabiki ama görüşleride önemli benim için

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 17

• Aldığı tepkilere vs.bakarım tabii ki ama beğendiysem müziğini beğenirim zaten kendisini değil. Kendisini beğeniyorum diye müziğini dinlemem. Ama mesela ajdar güzel müzik yapsa ki yapmaz yine dinlemem o ayrı :D Yani değişiyor ya

1|0
    0|0
  • evet.. örn ahmet kaya sesini severim ama dinlemem.

0|2
    2|2
  • Hayır beyb dinlediğim müzik türünde benim görüşüme ters bir grup olması imkansız ahabsbaha hacı black metalci yoktur herhalde,

1|0
    0|0
  • Hayır. Kesinlikle. Ama şahsiyet olarak yüceltmiyorum

1|0
    0|0
  • genelde esere bakiyorum. Sanatcilarin kisilikleri umrumda olmuyor. Ahmet kayanin sarkilarina bayiliyorum bir kez bile kisiligini dusunmedim sarkiya sese bakarim kisilige degil sanat bu sonucta

1|0
    0|0
  • zaman zaman evet zaman zaman hayır.

insanları daima ileriye götüren şeyler hadi şunlara bişe katalım şeklinde düşünenlerden çıkmıyor. aksine umurunda olmuyor bile sanatçı ya da düşünen kişinin:)

1|0
    0|0
  • onlar beni dinlesin

1|0
    0|1
  • sadece hayatı ,fikri ve görüşleriyle ön planda olan insanlar değil sanrm dinlediklerim o yüzden sorun yok .dinliyor ve geçiyorum .

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır engel olamaz ... önce müzikkkk

1|0
    0|0
  • Umursamam.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hiç ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Olmaz..

1|0
    0|0
  • Banane hayatından ben şarkının verdiği hazza bakarım

1|0
    0|0
  • Aynen bazen hiç sevmediğim sanatçı da olsa bir müziğini sevdiysem dinliyorum

1|0
    0|0
  • Valla ben sesine bakarım güzelse dinlerim görüşleri ve tercihi beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Abla gibi düşünüyorum.

Ahmet kaya dinlemem ^^

0|0
    1|2
Yükleniyor...