Kapat

14 yıldır Marmaris'e tatile gelen İskoç turist koluna Atatürk ve Türk bayrağı dövmesi yaptırmış

Koluna İskoçya bayrağı ve ulusal kahramanları William Wallace'nin dövmesiyle Atatürk ve Türk bayrağı dövmesini yanyaya koluna yaptıran 56 yaşındaki Hamish Muir, yerde Atatürk'ün resimlerini görünce Türkiye ve Atatürk hakkında araştırma yapmış, yaptığı araştırmalar ve okuduğu kitaplardan elde ettiği bilgiler sonrasında Atatürk'e hayran olduğunu ve bu hayranlığını göstermek için koluna Atatürk ve Türk bayrağı dövmeleri yaptırdığını dile getirmiş.

Haber linki: link

Siz ne düşünüyorsunuz?

Keşke ülkemdeki insanlar onun neden her yerde fotoğrafının olduğunu sorgulasa da onu araştırıp onun bu vatan, millet için yaptıklarını görebilse... Sağdan soldan duyduğu uydurma laflarla tüm dünya ona hayran iken, o kendi kanından, canından öz atasına düşmanlık etmese...

Güncellemeler:
off başlığı yanlış yazmışım, neyse içini okuyun

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Elin gavuru bile Atamızın değerini biliyorda biz habire anası şöyleydi, yok alkolikti falan diye demediğimizi bırakmıyoruz, hani Atamıza kurtuluş mücadelemize önderlik ettiği için ve özgürlüğümüzü bizlere sunduğu için minnet duymak bir yana. Yahu savaştan çıkmışsın, cumhuriyeti ilan etmişsin yapılacak onca iş varken kalkıp çocukları unutmuyor ve bayram hediye ediyorsun onlara. Hepimizden daha müslüman hepimizden daha mübarek adam gibi adam. Sapına kadar aslanlar gibi Türk, O kısa boyuyla, dev zekasıyla dünyanın en büyük ordusuna ekipmansız, üniformasız ve düşmanın yarısından daha az bir sayıyla tokadını vurdu ve geri püskürttü. Atamızın, izinden gitmiş olsak, bugün süper güç olmamız garantiydi. Ve uyarıyorum, Nutu'ğu okumamış hiç kimse kalkıp burada Atatürk hakkında ileri geri konuşmasın ya da ahkam kesmesin. Nasıl Kuran'ı okumamış kişilerin dinimiz hakkında yorum yapmasından rahatsız oluyorsak bu da aynı şey. Ben kişisel olarak sol kolumda ay yıldızlı şehit kanıyla boyanmış bayrağımızı ve altında atamızın imzasını barındıran bir dövme taşıyorum, ve bu dövmeyi mesleğim sebebiyle pek çok ülkede yetkililerin gözüne sokuyorum. Gurur duyuyorum. Onur duyuyorum, Saygı duyuyorum!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• haklsıın ama şöylede bişy var insanların duygularını engeleyemessin bunu atatürk te değil günlük yaşamdanda anlayabilirsin çok iyi insanlar bazıları tarafından sveilmezler yani bu doğanın kanunu gibi bişey.. ayrıca atatürk gerçekten çok büyük bir deha bend ebu yönden ona hayranlık duyuyorum ama atatürk tek başına kazanmadıki fedakrlık yapan bir sürü insan var tek kişinn ön plana çıkartılmasa bana pek doğru gelmiyo sen böyle düşünmüyorsundur ama buda benim görüşüm.. napabilirsinki..

0|0
    0|0
    • istanbul fethinde de fatih sultan mehmet öne çıkarılır, peki sen bundan da rahatsız oluyor musun?

• paylaşımına bakarsan ne demke istediğimi anlarsın.. konuşma merklısı değilim. sen ne düşünürsen düşün bazı düşünceleri değiştiremezsin sonuç ne istiyorsan onu yap.

• yahu senin anlama problemin mi var? o adam bir kere türk bile değil, ona olan saygınlığını böyle belli etmek istemiş.. ama eğer türk genci ona saygınlığını belli etmek istiyorsa bunun en son yolu dövme yaptırmaktan geçer! asıl yapılacak iş çalışmak çalışmak çalışmaktır. bu olay bu kadar basit

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkesin iyi ya da kötü yanları vardır. Kötü yanlarının sana ya da bana dokunmaması durumu olabilir ama bazılarına da dokunmaktadır. Bu nedenle de kişi ister sever isterse de sevmez.

0|0
    1|2
  • Elin turisti bizim değerlerimize sahip çıkıyor ülkemizde ben doğruyum diyen vatan hainleride değerlerimizi hiç etmeye çalışıyor çok ironik

1|0
    0|1
  • Atatürk bize kula kulluk etmemeyi öğreten yüce bir insandır. Bu şeriatçı dinci tayfa her ne kadar Atatürk'ten nefret etse de Atatürk'ün tırnağı olamayacaklarını iyi biliyorlar. Atatürk sevgimiz asla bitmeyecek. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

0|0
    0|0
  • Atatürk dusmanlari baksin görsün ve ibret alsin ...

0|0
    0|0
  • Bu ülkede düşünce özgürlüğünün tam hür olduğuna Atatürk'ü sevenlerin ve sevmeyenlerin dostça, önyargısız yaşayabildikleri zaman inanıcam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...