Otomatik eft ve valör tarihi nedir

arkadaşlar bu gün eski sevgilim hesabıma durumum bozuk olduğu için para yatırmış dekontta otomatik eft yazıyor birde valör tarihi yazıyor o tarihte yarını gösteriyor bu ne demek

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Otomatik eft yazmasının tek bir sebebi vardır. Bu eft talimatını dün vermiştir. Dün resmi tatil olduğundan bankalar arası işlem olmaz o yüzden banka sistemi o eft' yi kendi içerisinde otomatik eft' ye döndürmüştür. Valör bildiğim kadarıyla paranın en geç senin hesabına yatırılma tarihidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O kendi banka hesapları için otomatik ödeme talimatı vermiştir,yani senlik özel bir durum değil.Valör olayına da takılma.O paranın çekilebileceği tarihi gösterir,ama sen para hesabına girdiği anda çekebilirsin,zaten çekmişsin.Sıkıntı yok yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• paranin hesabina gecmesi icin on gorulen tarih yarinmis yani. cunku parayi eft ile gonderirsen para aninda hesabina gecmez.

0|0
    0|0
    • ama ben parayı aldım biraz önce sadece dekontta otomatik eft talimatı ve valör tarihi dikkatimi çekti istemedğim bir paraydı acaba dedim otomatik eft talimatımı verdi düzenli yatırmak için

Yükleniyor...