İstanbul'da en güzel, en keyifli nerede içilir?

Kumkapı'mı Tarabya mı ? Etiler'mi, İstiklal'mi, sizce neresi?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ben içki kullanmam ama bizimkiler çiçek pasajını tercih ediyorlar :)) bende içmesemde arada tadına bakıp eğlence ye eşlik ederim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben en güzel en keyifli evde içiyorum, hiçbir yere değişmem :)

1|0
    0|0
  • istiklal istiklal istiklal

gez yine gez yeniden tekrar gez

sonra birdaha gez

gene sıkılmazsın

istanbul mükemmel insan içinde kayboldukça kaybolası geliyor <3

1|0
    0|0
  • alkol rajıysa cicek pasajı ...

0|0
    0|0
  • marmariste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fasıl ya da rakı sofrası için istiklal'deki gazeteciler lokali ve cumhuriyeti tek geçerim.

Farklı bir alkol alınacaksa yine istiklal'de thales ve pi iyidir.

En güzel ve keyifli ortamın da caddebostan sahildeki çimlik alan olduğunu düşünüyorum. Karışan eden olmuyordu pek. Şimdi durum nasıldır bilemiyorum ama.

0|0
    0|0
  • bun soruya sadece istanbullar cevap vermeli ama bende bursada yasıyan biri olarak begenıyorum istıklal diyorum tabı bıde bogaz manzarsı eslıgınde rakı-balık:)

0|0
    0|0
  • yanında bi kaç kafa arkadaşın olduktan sonra aslında pek önemi yok ama nevizade iidir. özellikle yazın sıcakta içerde oturmak istemiyorsan.

0|0
    0|0
    • balık pazarından içeri giriceksin burununa midye tava, kokoreç kokuları dolucak, kalabalık arasından bir kaç güzel kızın parfüm kokuları sarsarken seni yürümeye devam edip ilk sağdan içeri dalıcaksın gözlerin samanlıkta iğne arar gibi boş yer aramakla meşgulken -buyrun teras katımız boş diye davetlere teşekkurler diyip devam edicen ufacık bir masa bulup başına oturucan - hoşgeldiniz - hoşbulduk bana 1 tane arjantin diye sipariş vericen... of of of

• anlatırken yaşamışsın gerçekten :D

• isiiklal caddesi- nevizade, küçük beyoglu. feriköy-desmina meyhanesi

0|1
    0|0
  • Aradığın eğlence nedir? Hepsinin eğlencesi farklıdır.Önce neyi aradığını söylemelisinki yönlendirme doğru yapılabilsin.Türkü seveni rock bara göndermenin br anlamı yok:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...