Tm Burton'u seven , sevmeyen , bilen , tanıyan var mı ?

Tim Burton filmleri hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar...

İyi ya da kötü paylasın bunu benimle ...

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• tanımıyorum belki filmlerini izlemişimdir bir fikrim yok şunu biliyorum şu an kendimi cahil hissettim :):)

1|0
    0|0
    • Kıyamam :)

Cahil hissedilecek birşey yok annem . Yaz google a cıkıyor illaki izlemişsindir hep Johnny Depp oynuyor ... Hiç birini izlemediysen illaki Vampir Avcısı : Abraham Lincolnü ve ya Charlienin Çikolata fabrikasını falan duymussundur ya da hayalet süvari ( sanırım bunu izlemedim bak )

• o da güzel bendede vicdan merhamet vb şeyler pek yok mümkün mertebede vahşi ilkel ve acımasızım :):)

• :) Böyle devam

• Masalsı anlatımı olan,filmlerinde devamlı Johny Depp ve eşi Helena Bonham Carter'ı oynatan yönetmendir kendisi...

1|0
    0|0
    • Sever misin, sevmez misin, seviyosan neden ,sevmiyorsan neden , ne düşünüyorsun ?

İnsanların yorumlarını merak ediyorum ...

• Tim Burton benim gözümde Blu-Ray formatına çalışan türünün dışına çıkmayan sıradan bir yönetmendir,gözümde Jean-Luc Godard,Mikail Haneke kadar değere çikamamiştir.

• Ben derdimi hangi dağa yüreğimi hangi suya diyemiyorum ...

kıyaslama istemiyorum sadece çok iyi değerlendiremese de gotik tarzı hoşuma gidiyor ve bunun nası bulunduğunu merak ediyorum izleyenler adına Blu-Ray formatı falan pek anlamam ya da öyle diğer yönetmenler vs çok dikkat etmem.

• tim burtonu pek severim filmlerine bayılırım

1|0
    0|0
  • Kararsızım açıkcası bazen çok iyi yapımlar çıkartıyor bazen de bizim ufkumuzu aşan yapımlar sebebiyle kafa karıştırıcı olabiliyor. Dedğim gibi kararsızım.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim yönetmenlerden değil

Fazla sorgulamadan izlendiğinde kimi filmleri katıksız eğlence vaat eder, Beterböcek gibi birkaç filmini çok eğlenceli bulurum şahsen. Ama filmlerinin sinema sanatına bir katkısı yok. "Olmasa da olur" dedirten filmler

0|0
    0|0
  • Nicolas cage ana tarafından kuzeni mi bu kim ?

0|0
    0|0
  • Gotham City'de mat siyah rengini öbek öbek her yerde kullanışına hasta olduğum.

0|0
    0|0
  • filmlerine bayılırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cok farklı bir kafası var adamın bayılıyorum...efsane her filmi

1|0
    0|0
  • Adamın en sevdiğim yanı Johnny Depp sempatisi. İki abide böyle bir araya ender gelir.

1|0
    0|0
    • Ama şimdi fleet sokağının seytan berberi daha müzikal değilde şöyle konusmalarla geçse daha bir hoş olmaz mıydı ... Ama Johnny orda felaket ya çok iyi iş çıkarıyor ikisi

• Bebeğim müzikalin mantığı odur ki:) Ya o adam gözünü kırpsın ben sanat eseri gibi izliyorum Charlie Chaplin gibi sessiz filmlerde oynasa bak o bile izletir.

• izletir canım ... Bin bir surat Johnny :)

• Tüm filmlerini neredeyse izlemiş bulunmaktayım.

Onun farklı bir dünyası var ve bu dünya beni çekiyor.

Ve her filminde ayrı bir kalite var, ayrı bir koku, ayrı bir hava...

Seçtiği mekanlar eşsizdir, yarattığı masalsı, karanlık, komik dünyalar ve anti kahramanları ayrı seviyorum.

0|0
    0|0
  • severim johnny ile ise bayılırım

1|0
    0|0
  • Ben bayiliyorum. Cizgi karakterleri olsun, yarattigi farkli dunya olsun. Resimleri olsun. Hatta web ditesi olsun benim icin hep ilginc gelmistir.

0|0
    0|0
  • Evet, severim filmlerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...