Kızlar söz yazan erkelerden hoşlanır mı?

söz yazan erkelerden nekadar hoşlanırsınız hatta aşık olurmusunuz yada sevgiliniz olması istermısınız

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• kim hoşlanmaz ki ne güzel keşke benmde sevgilim öyle olsa :(

0|1
    0|0
  • Erkek bence cool takılmalı.

0|1
    0|0
  • kapışırız ;) kalemim kuvvetlidir neden olmasın tabi yazsın çizgin okusun güzel hobiler bunlar

0|1
    0|0
  • oo bence çok romantk...!

0|1
    0|0
  • içinden geçen sözlerden hoşlanırım

0|1
    0|0
    • mesela şiirsel ?

• olabilir şarkı sözü bile yazar benim sevgilim ama makara anlamında ciddi ciddi değil.d

• duygular deişkendir biliyosun. ona gore deişir. daha cok romantik duygulu şiir/sozlerden hoşlanılıyor sanırım

• Severim isterim. Ama bugüne kadar kimse bana yapmadı öyle bir şey. Kendimi özel hissederdim.

0|1
    0|0
  • Ben biraz ruhsuzum galiba ki eski sevgilim şiirler yazardı ismimin baş harflerinden falan benim hiç hoşuma gitmezdi.Bu olay kişiden kişiye değişir göreceli anlıcan.

0|0
    0|0
  • Diğer kriterleri de bana uyuyorsa sadece söz yazıyor diye bir erkekten hoşlanılır mı?

0|0
    0|0
    • düşündürücü bir soru . sana özelbi soru ozaman söz yazan erkekler nasıl bi karaktere sahipdir sence

• benim şiir okumakta yazmakta hoşuma gider:)

0|0
    0|0
  • hşlnmz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• söz derken? hepimiz bir kaç incesaz kelime grubu oluşturabiliyoruz mesela

0|1
    0|0
    • cok alt alta ust usteyız aramızda bısı var sanacaklar az gerı dur..

• söz yazanlardan değil söz verenlerden hoşlanır

0|1
    0|0
  • söz yazmak ezüklük göstergesi

yaz ama gösterme dedi annem

0|1
    0|0
  • sözlenirim söz yazamam...

0|1
    0|0
  • Sadece söz yazdı diye bir insana aşık olunmaz.

0|1
    0|0
    • insan ilgilendigi şeylerle karakterını gosterır . yazıyor demiyorum. orneginbir müzisyenın duyguları .

• Sadece duygular yeterli olmuyor, daha da önemli olan güçlü karakterli olmaktır.

Yükleniyor...