Çizgi film seyreder misiniz? En iyi çizgi film sizce hangisidir?

Çizgi filmde önemli olan hikaye midir? Yoksa grafik kalitesi, 3 boyut, ilginç karakterler, netlik ve renkler mi daha öndedir? Sizce en iyi çizgi film (sinema veya dizi) hangisidir? Neden?

Güncellemeler:
Şimdi büyüyünce izliyor musunuz?

0|0
18|16

En İyi Erkek Görüşü

• Redkid hayranıyım ne zaman görsem izlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• walla şimd olsa şimdi izlerim ben cedric izlerdm :) çok severim :)

0|1
    0|0
  • Yeni çizgi filmlerinin, grafiği konusu hiç bir şeyi hoşuma gitmiyor.. Eski çizgi filmler gibi olmalı benim izleyeceğim, görüntü kalitesi orta, konusu tamamen çocukca.. Taş devri, şeker kız candy, scooby doo, beter böcek, tom ve jery, jetgiller, kaptan mağara adamı, garfield, temel reis, heidi, daffy duck ve daha niceleri, benim çizgi film dünyam..

0|1
    0|0
  • seyrederim çok da severim.Sailor Moon,scooby do,avatar,tutenstein,heathcliff,janggeumun rüyaları...

0|0
    0|0
  • buz devri serileri...

0|0
    0|0
  • SpongeBob

Cedric

BugsBunny.

Hala da izliyorum.

0|0
    0|0
  • Çok severim :)

buggis bunny - tom ve jery - kamp lazlo - pepe :D

en iyi çizgi film ise buz devri serisi kurgusu çok hoşuma gidiyor ve ben sidde hastayım :D

0|0
    0|0
  • Herseyin fazlasi zarardir. Cocuklari cok da o dunyada birakmamak lazim. Ozellikle anneler, cocuklar konusmuyor, sessiz sessiz oturuyorlar diye butun gun cocuklari televizyonun karsisina KOYMAMALILAR. Cok yanlis. Cocugun gelisiminde cok buyuk hatalar yaparsiniz.

Cizgi filme gelince, ice age cok guzel, oglumla izliyoruz satin alip, couillou cok ogretici, fransizcasi izliyoruz. Aslinda baska da bilmiyorum :( Oglan 2 yasina gelince cocuk paketi alacagiz belki o zaman daha cok bilgim olur.

0|0
    0|0
  • Bu aralar pepe takılıyooom :D

0|0
    0|0
  • bugs bunny and tom ve jerry

0|0
    0|0
  • ben eski çizgi filmleri severim tom ve jery he man heidi uzay serifleri voltran vardı simdi arada sırada bakıyorum eskiler baskaydı

0|0
    0|0
  • Seyrederim

Cedric seviyorum. Çünkü büyükbabası ona tavsiyeler veriyor. Annesi hep yemek yapıyor ve babası kilimci. sevgiliside çinli. Nikılıs var bitane onu sevmiyor çünkü çene asılıyor. bide kırisçın var. sedrikin en yakın kankisi. :)

0|0
    0|0
  • Cedric.

0|0
    0|0
  • buz devri :D

0|0
    0|0
  • eskidende çizgifilmkoliktim:)şimdi izlediklerimden bazıları: buz devri,shrek,neşeli ayaklar...

0|0
    0|0
  • en iyisi korsan jack

0|0
    0|0
  • peppe :D

yegenim cok seviyo izlemek zorunda kaliyorum

0|0
    0|0
  • lauranın yıldızı

0|0
    0|0
  • İzlerim tabi :)) Kung fu panda :))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• üç boyutlu olması gerekmez bana göre.

anime tarzı japon çizgi sinemasını severim.

kill bill vol 1 de o-ren ishii'nin kökeni kısmı mesela mest etmişti beni.

1|1
    0|0
  • Hala tom ve jerry, bugs bunny, roadrunner vb Warner Bros çizgi filmerini zevkle izlerim.

hatta o batman, örümcek adam, pokemon falan denk gelirse bakıyorum.

Keşke tsubasa da olsa, izlesek.. Hey gidi günler

0|0
    0|0
  • çizgi film değilde anime diyelim ^^ naruto yu izliyorum hem animesini hemde mangasını, hikayesi karakterleri, direk duyguları hissettirmesi çok iyi bence..

0|0
    0|0
  • tenten var onu izlerim.

0|0
    0|0
  • Bilim ve teknoloji içeriyorsa bakarım.

yada bazen canım sıkılır izleyecek bir şey bulamam.

Giderim çizgi Film izlerim...

0|0
    0|0
  • cedric tek geçerim hala denk geldiğinde izlerim, birde geçen sene can sıkıntısına power rangers izlemiştim :D

0|0
    0|0
  • Çizgifilm izlemiyorum anime izlerim anıme ıle cızgıfılm arasında dunya fark var

0|0
    0|0
  • Tsubasa, Tom Jerry ve Donald Duck

0|0
    0|0
  • Şirinleeeer :P

0|0
    0|0
  • animeleri önerebilirim kuroko no basket güzel mesela

0|0
    0|0
  • clone wars