Help me :( help me :(

teamwiewer 9 adlı programı kurdum sevgilimi kontrol etmk için fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum yardım eder misinizzzz

Güncellemeler:
eyvallah thx

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun yanında o program ile bağlandığında karşıdaki senin ne yaptığını kabak gibi görüyor :) Bunun için sevgilinin bilgisayarına bir Rat Trojan sokma gerekli bırak takibi kamerasını bile açabilirisn kaldı ki ruhu bile duymaz.Şifreleri vs hepsi senin elinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• dikkat ette o seni kontrol etmesin

0|1
    0|0
  • bende var bilgisayarada kuruyosun telefonunada sonra ikisindede programı acıyosun dogrulama gibi şey geliyo yani eşleştirme sonra kullanıyosun yalnız sevgilini kontrol edemezsin enselenirsin

programın kursan acman gerekirki açık oldugunu sevgilin anlar ya da nasıl acacaksın hepsi olsa bile yine telden yapacagın b hareket onu kıllandırır yine işin zor bayan fesat

0|0
    0|0
  • Karşıdaki programı açık tutmadan giremezsin.Ayrıca id ve passwordda gerekli..

0|0
    0|0
  • Bazı programlar var farkettirmeden kurulan. Casus yazılım tarzında ancak onlar işe yarayabilir. Yoksa TeamWiewer ile sevgili kontrol etmek hamsi tavasıyla ütü yapmaya çalışmak gibi birşey olur.

0|1
    0|0
  • :)) Çok basit ama cevabı almışsın, cevap olsun diye attım :)

3|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla o program tek başına işe yaramaz, karşıdaki bilgisayara programı kurman lazım birde onun okey vermesi lazım galiba

0|0
    0|0
  • Güven olmayan bir ilişki, ilişki değildir. Yani izleme ihtiyacı duyuyorsan zaten vardır bir sıkıntısı izlemene gerek yok zahmet edip. Erkekler bunu her şekilde belli ederler. Marifet görebilmekte.

0|0
    0|0
  • Yanlış program seçmişsin.

0|0
    0|0
  • onun izni olmadan bunu yapamazsın çünkü onun bilgisayarında sadece ona özel id ve şifre oluşur.

0|0
    0|0
  • neyini kontrol edecen bu saatte gireceği siteleri yazayım ben sana -.-

1- fotomaç

2- facebook okeyplus -.-

3- xxx.bangbaros.com

4- google ( arat : liseli kızlar etek altı ) -.-

0|1
    0|1
  • Teamwier programıyla karsındakinin onayı olmadan (sid ve sifre bilmeden) kontrol edemezsiniz.İsterseniz casus yazilim atiyim size o sekilde ekran goruntulerı hangi sitelere girdigi sifreler vs herseyi kontrol edebilirsiniz

0|0
    0|0
  • o değilde profil resmindeki kız tam bir sanat eseri :))

0|0
    0|0
  • Boşver takip etme la :xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• programı kurmakla kontrol edemessin karşıdakinin pcsine giremessin

Karşındakinin onay vermesi gerekiyor ıp falan

0|1
    0|0
  • ıd kodunu ve şifresiini ondan alman lazım kendını uyanıkmı sanıyon

0|1
    0|0
  • o onay vermeden anca rüyanda girersin:((

0|1
    0|1
  • O programin sevgilinin bilgisyarinda aktif olmasi amacina ulasman için onun tarafindan kabul edilmesi gerek.yani o durumu anlamadan senin amacina ulasman olanaksiz canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...