Iskender Pala kitaplarını okuyan var mı?

ilk defa bi kitabını aldım bugün babilde ölüm istanbulda aşk okuyan var mı biraz ağır sanki

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen o zaman Machiavelli'nin Prens'ini ya da İhsan Oktay'ın Puslu Kıtalar Atlası'nı hiç alma bence ama çok iyi iki kitaptır.

0|0
    0|0
    • puslu kıtalar atlası harikaydı yaa hiç sıkılmadan okudum

• tamam teşekkürler :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İskender Pala Türkiyemizin yetiştiridği ünlü edebiyatçılardandır ama benim hiç de hoşuma gitmiyor. çünkü halkın diline inemiyor. dili çok ağır. İskender Pala'nın kitapları çok güzeldir ancak kitaplarını anlayabilmek için edebiyatla yakından ilgili olman gerekir. Babilde ölüm istanbulda aşk kitabı gerçekten de güzel bir kitap, kendini leyla ile mecnunun hikayesi içinde buluyorsun :)

0|0
    0|0
  • iskender pala imza gününde imza için gelen okuyucularından sıkılıp daha bitmedi mi diyip imza olayını bir an önce bitirip gitmek isteyen biridir...

1|0
    0|0
  • o adam da bir 28 şubat mağduru. kitaplarını okurken o gözle bakıyorum ve anlamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • başlamadan bırak derim. sıkıcı. ne zaman bitecek bu kitap diye gün sayarsın. 1 dakikada okuduğun sayfa sana 1 saat gibi gelir. o adam roman yazmamalı. hikayenin içine giremiyorsun. yani şahsen tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben katre-i matem'i okumuştum,kitap okudukça daha anlaşılır oluyor ilk 50 sayfalarda anlamsızmış gibi geliyor ilerledikçe anlamlanmaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • okudum..dili agirdir iskender palanin ama guzel kitaplari..yaninda sozluk bulundurmani tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • devam ettikçe güzelliği ortaya çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...