Bu ne yaman çelişkidir???

Kürtçülük yapınca özgürlük savaşçısı, Türkçülük yapınca faşistlik, ırkçılık? Bu mantığı bana bir anlatın.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Olay aslında siyasetçilerin çıkardığı zırvalardır.

Yıllardır devleti olmayan kürtler bu eziklikle taşkınlık yapmaktadır. Ülkemizdeki kürtlerin böyle bir niyeti olsaydı zaten kuzey ıraktaki kürtlerle birleşirler ülkemizden giderlerdi.

Biliyorlar ki orada abd onlara ne Türkiye'de ne kuzey ırakta kürt devleti kurdurmaz. Kurdursa dahi yaşatmaz.

bdp denilen parti de kürtlerden bu saçmalıklarla oy topluyor. Akıllı olanlar oyunu anlıyor zaten. Kürtlere de diğer vatandaşlara da hiçbir faydası yok bunların.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne alaka biz Türküz, Türkiye cumhuriyetinde yaşıyoruz.

Aslen Bulgaristanlıyım fakat 17 senedir Türkiye topraklarındayım, kimliğimde Türkiye yazıyor.

Türklüğümü dile getirdiğim zaman ben gurur duyarım ister faşist desinler ister başka bir ad koysunlar.

Ne mutlu Türküm diyene..

1|4
    2|1
  • Sizin dediğiniz çelişki insanlar açısından vardır. Şöyle ki: Kürtçülük veya türkçülük ırkçılığı yapan aynı kefededir.

Aklen ve vicdanen biliriz ki, hangi ırktan, hangi coğrafyada, hangi anne babadan dünyaya geleceğimizin tayin ve tespiti, bizim irademiz dışındadır. Milletimizi ve ailemizi tayin etme iradesi, Allah'a (c.c) aittir.

İslam, ırkı yok saymaz, ırkçılığı dava etmeyi yasaklar. Milletini sevip gözetmeyi değil, başka milletlere düşmanca tavır sergilemeyi reddeder. Çünkü, insanın kendi milletini sevmesi, onlara yardım elini uzatması, hataları varsa düzeltmeye çalışması, atalarının İslama yaptıkları hizmetleri anlatması ve onlara benzemek için gayret göstermesi ırkçılıktan tamamen ayrıdır.

1|0
    1|0
  • Anlatacak birşey yok, anladığım kadarıyla sen IRKÇISIN, ben IRKÇIYIM, birkaç kişi daha var bildiğim onlarda IRKÇI, pkk lı hainler birer özgürlük savaşçısı, siyasi uzantısı BARIŞ yanlısı, soysuz apo BARIŞ ELÇİSİ, Türk düşmanları TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLERİ GELENLERİ, terör besleyicisi yazarlar DEMOKRASİ KORUYUCUSU...

Böyle bir ülkede IRKÇI OLMAK BENİM İÇİN BİR ŞEREFTİR. Ben kabul ettim, artık sizde kabul edin.

0|2
    0|1
    • eksi veren özgürlük savaşçısına teşekkür ederim, umarım tez vakitte ölmülerinin gittiği Tamuyu boylarsınız...

• hayır yaa eksi verene dedim, belki okur diye ;)

• :D tamam şimdi oldu kusura bakma :)

• Öyle deme kürtler sürekli mağdur :(

link

link

0|1
    1|2
  • Barış, kardeşlik, insanlık gibi laflar, zavallı ve ezilmiş toplumların Türk ile aynı seviyeye ulaşma hilesidir. Bu safsatalara kanma Ey TÜRK!

1|2
    1|2
  • kürtçülük yapınca da ırkçı oluyosun bence..açıkçası ikisinide yapma ikiside ırkçılık..türk kürt hepsi insan de konu kapansın..

0|0
    0|1
  • aklıma gelen tek açıklama şartlı refleks bknz:pavlov ve köpeği

0|0
    0|0
  • Kürdüm inan bu yaşanan süreç yüzünden kendi ırkıma düşman ettiler kürt düşmanı oldum çıktım millet içinde kürdüm demeye utanıyorum ama UluÖNDER ATATÜRKÜMÜZÜN bir sözü geliyor aklıma "Kendini Türk Hisseden Herkes Türkdür" rahatlıyorum...

0|1
    0|1
  • önemli olan insanı insan yapan değerlerdir dil,din,ırk fark etmez, müslüman olup insan olamayanlar var bir hristiyandan hayat derside öğrenilebilir onun için bu söylemlerden vazgeçilmesi kanaatindeyim

0|0
    0|0
  • insan olamadık insan...bugün iki insan tanışınca ilk soru memleket nere oluyo.bugüne kadar hiç sormadım.bana ne nereli olursan ol.muhabbetine bakıyorum ben.biyerli olman zerre etkilemicek muhabbetimizi...

0|0
    0|0
  • Kapitalist somurucu duzenenin degirmenine su tasirsan ozgurlukcu olursun.yok vatanini savunursan fasist olursun.birak kim ne dusunurse dusunsun

0|0
    0|0
  • herkes işine geldiği gibi bakıyor, görüyor, yorumluyor. herkes çıkar peşinde.

0|1
    1|2
  • "Türkçülüüğü ayaklar altına aldık"RTE...mantık?..gerçi yandaşa soruyorsun onlar da cevaplayamıyorlar ama anlamazsın diyorlar...avunuyorlar işte zavallıcıklar:)

0|0
    0|0
  • geçmişte yaşanan olaylara göredir aslında ayrımlar geleceğe kadar sürdürülür

0|1
    2|0
  • mantık yokki .

0|1
    0|2
  • AKP altinda Türk olmak bir suc oldu. Sasmamak lagzim.

0|1
    1|2
  • mantiksizlik anlatmaya degmez kafa yormaya da degmez bosver

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 1

• ''Türk''iye'nin anlamini biliyorsan, bunu sorun etme, er gec hak yolunu bulacak.

Türkiye, Türk sol'u kurtaracak bu canilerin elinden, topraklarimiza hakim olmak isteyene.

ve bunlara izin verenler teker teker hapise tikanir, tikanacak diye umuyorum , insallah.

1|3
    1|1
Yükleniyor...