Oyuncu olmak için napabilirim?

oyuncu olmak istiyorum nasıl oyuncu olabilirim okulunu okumak dışında

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Film ve reklam sirketleri ihtiyac oldugu zaman ajanslari ararlar ve x karakterine uygun kisilerin resimlerini ister atiyorum sarisin esmer renkli gozlu kisa sacli uzun sacli falan ajansta gonderir sirkette secer sansliysan sana denk gelir denenirsin kaabul edilirsen oynarsin :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bu tiple biraz zor.. dermişim :D ha bu arada bnce çok doğru bir kategoride sormuşsun sorunla çok uyumlu...

0|0
    1|0
  • once bir ajansa basvuru yapmalisin onlar zaten seni kabul ederse gerekli yerlere gonderiyolar fotolarini

1|0
    0|0
    • ajansa kayıtlıyım zaten ama daha henüz bişi olmadı

• bilmiyorum o zaman ama sende az cok biliyosundur bu isler genellikle manken ya da model olmayla falan basliyor eger okulunu okumuyorsan ajansina bir danis bence yani istegini belirt en azindan

• Selfie :D yap !

Napcan oyuncu olup onlar özgür deyiller sanin söhretin kölesi esiri olmuslar dahasi namus haya yok onlarda cogusu eroin kullaniyo yani anlican para ile satin alinmis kuklalar . oku daha güzel vatana millete hayirli bir meslek icra et güzel kardesim

0|1
    0|0
  • +18 olacak yazamam

0|0
    2|0
  • sektörün içinde söz sahibi olan birisini tanımıyorsan,

işin sadece tesadüfe bakar.onu söyleyim.çünkü seninle aynı hayali paylaşan sürüyle insan var.

0|0
    0|0
  • ajanslara başvurmayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • arkadas sen oyuncu değıl nasıl unlu olurum dıye soruyosun heralde oyuncu olmak ıcın konservatuarı bıtırmen lazım sen once okulunu bıtır sonra yıne konusuruz

0|0
    0|0
  • bak güzel kızım evladım.asla asla medya sektörüne girme.tüm değerlerini dibine kadar sömürüyolar.ruhun kalmıyo.bi yaratık oluyosn...dilencilik yap daha iyi

0|1
    0|0
  • ajanslara baş vurabilirsin ki kabul ederlerse tabi ve tiyatroculuk okumadan da bir yerlere gelemezsin

0|0
    0|0
  • bizim yazın bir film projemiz olucak eğer istersen özelden bana ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • türkiyeyi biliyosun çevre ve torpil olmadan hele ki bu sektörde zor

0|0
    0|0
  • Dizi çekimlerine git sürekli

0|0
    0|0
  • Önce ünlü bir yönetmenin yatak odasına girip çıkmalısın.Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir.

0|0
    0|0
  • senin gibi bir kız oyuncuklda zorlanmaz hemen alırlar.

0|0
    0|0
  • politikaya atıl

1|0
    0|0
  • o iş yaş boşver ya takma kafana :)

0|0
    0|0
  • rol yapma bana...

0|0
    0|0
  • Keşke başlamadan önce düşünseydin ya bunları canısı.

0|0
    0|0
  • Rol yaparak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rol yapamayacak kemçük ağızlılar ordusuna katılacaksan hiç bu işe bulaşma.

0|1
    0|0
  • Şu an değil ama bir 40 yaşına filan gel kötü kalpli zengin anne rolü kesin oynarsın bkz:adını feriha koydum emirin annesi

0|0
    0|0
  • Yönetmenlerin altına yat. Baya bir zorlu süreç bekliyo seni

0|0
    0|1
    • evet doğru zaten bütün oyunclar öyle yapıyo demi

• Evet canım çoğunluğu öyle. Ya cok yeteneklisindir büyük ustalar fark eder(ajanslar sayesinde küçük rollerle). Ya bir yarışmaya katılırsın falan. Ya da dediğim gibi yönetmenler, ünlü işadamları vs :D

Yükleniyor...