Psikologlar ya da psikoloji okuyanlar...

bende psikolog olmak istiyorum hedefim odtü psikoloji bir kaç sorum olacak. günde bir çok zihinsel engelli insanlar işte üç harfli görenler otistikler falan geliyor her gün onlarla uğraşmak sizi sıkmıyor mu ? en büyük korkum bu çünkü yani sizin psikolojiniz bozuluyor mu ? birde sanıldığı gibi büyük paralar kazanıyormusunuz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• valla otistik hastası tarafından kolu ısırılmış biri olarak söylüyorum bu meslek çok ağır..

1|0
    0|0
    • evet o yuzden korkularım var :(

• evet bende öyle düşünüyorum çünkü zaten psikolog iletişimle çözmeye çalışır sorunu psikiyatr daha ağır şeklide tedavilerle uğraşır

• ben tımarhane kapısından içeri girebilirdim ama çok şükür seninle bu sitede sohbet edebilme şerefine nail oldum..yoksa hergün iğne yiyecektim..sen sen ol benim gibi öfkene yenilme..odtüyü inşaallah kazanırsın..güzel okul valla..ben ise vakıf üniversitesinde sürünüyorum..seneye okulumu dondurcam..bugün babamla tartıştım..askere gidecem ve askerde beni sadece annem ve ablam ziyaret edecek..babam ziyaret ederse de buyursun konuşsun ne konuşacaksa..ama kendisini affettiremez kolay kolay..

• Psikolog okuyacağıma Gider psikyatri okurum daha iyi her yerde iş bulurum ...

1|0
    0|0
    • psikiyatri okumak öyle kolay değil 6 yıllık tıp eğitimi alıyorsun ayrıca çok daha ağır vakalarla uğraşıyorsun ben hepten kafayı yerdim

Kızlar Ne Diyor 3

• üçharflisel ilişkilerini sana anlatacaklar bir de o yönü var. üçharflisel sorunlarıyla da ilgileneceksin.

1|1
    0|0
  • Psikiyatri hastalarından söz ediyosun onlar sana gelmeyecek ki sen psikolog olacaksın. Sana gelecek vakalar hafif olur, ağır olanları da tıbba yönlendirirsin bu senin işin olmayacak.

1|0
    0|0
  • Zor bir meslek tabiki ve normal hayatta çoğu insan psikolog'lardan kaçar :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...