Fakulte biricisydim verdikleri hediyeye bak!

Selam arkadaşşlar,

Geçen sene bir ünvversitede mezun oldum. Fakülteyi birincilikle bitirdim fakat verdikleri hediye kısa kollu atlet idi. ÜZerinde üniversiteye ait amblem(logo) yoktu. Keşke protokolun önunde açaydım hediyeyi. Evde açtım şok oldum ya.

Bana akıl verin ben şimdi bu okulu napıyım.

Not: Üzerinden bir sene geçti okula çok kotu bir şekilde sövdum. Hep susardım. Bundan sonra susmak yok. Hakkımı arıyacam.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• en anlamlı hediyeyi vermişler sana okul hayatı güzeldir toz pembedir..üniversite biter gerçek hayat mücadelesi başlar .demek istemişki ne olursa ol hayat boyunca amele gibi çalışacaksın.aldığın diploma birincilik bir boka yaramıycak işsizlik,özel sektörün baskıları,pahalılık,sorumluluklar amelesin ameleyiz

0|0
    0|0
    • :) Hiç ders çalışmazdım. Çunku hepsini biliyordum(sozel konuların bazıları çalıştım). Ortalamam 3.96 idi. Evet birinci olmak işe yaramıyor. Şuanda özel sektörde yeni mezun oldugum oldugum halde çok iyi bir maaş alıyorum. Arkadaşlarım hep eğlenirlerdi ben işe giderdim. Ben hiç birinci olayım diye uğraşmadım ki, kendisi geldi. Ama mesleki konuları liseden aşırı derecede tecrubeliydim. Ben gerçek hayat mucadelesine 14 yaşında başladım. Ama bu bana küçük düşürücü bir durum diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 9

• Senin yerinde olsam bir afiş hazırlayıp altına da yazı düşer, fakülteye asardım. İnternette de çok pis dalga geçerdim bunlarla.

0|0
    0|0
  • kızma ama güldüm:(( saçmalamıslar agır hemde.. keske önlernde açsaydın

0|0
    0|0
    • Zaten çevremdeki herkes guldu bu duruma, alıştım. O yuzden hakkımı aramaya karar verdim. Şikayet edeceğim.

• dasjıasjasd yerlere yattım. bimden aldıkları beyaz çorabı vermediklerine dua et ldaskldslsad

0|0
    0|0
  • Ara tabi sosyal paylsm sitelerinde rezil et onlari.)

0|0
    0|0
  • yuh bee :D hangi üni çok ta merak ettim :)

0|0
    0|0
    • Boşver :)Allaha havale ediyorum dekanı.

• İstemsizce güldüm :)

Dedigin gibi keşke önlerinde açsaydın.

Şaka gibi..

0|0
    0|0
    • Sorma :( Eve gidince şok oldum. O gun ettiğim kufurlerden dekanın kulağı çınlamıştır inş.

• Hahahh :)

Umarım.

• senin hediyeye ihtiyacın mı var ne güzel birincilikle bitirmişsin hangi üniversite çok merak ettim

0|0
    0|0
  • ne bekliyodun para mı ödül verceklerdi :D

0|0
    0|0
    • Yok bea. Onu vermeselerdi razıydım. Boyle şeyler gurur kırıcıdan başka bir şey olmuyor ki.

• çok haklısın. 3 idiotsu izlediysen bilirsin başaktör en iyi öğrenci seçiliyo ona sanırsam bir kupa gibi bişi veriyolardı. alkışlar altında hemde. burası türkiye acnım çok şaşırma mümkün olduğunda ka buradan

• yaptıkları cok ayıp bana da okul bırıncısı okunla kıtap vermıslerdı

0|0
    0|0
    • Ayıbı boşverdim, küçük düşürücü diye düşünüyorum. Bu hoş bir şey değil.

• şaka gibi yani sen çalış didin bir tişort versınler oldu canım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Boşver, küfür edip günaha girme. Kendin için birinci oldun sen. Hediye için değil.

1|1
    1|0
    • Evet bir yandan oyle bakıyorum. Allaha havale ettim dekanı.

• hangi üniveiste

0|0
    0|0
  • ahahahahahaha resmen küfür etmişler adama yahu gururuyla oynamışlar :D

0|0
    0|0
    • Kardeş, sorma kendini benim yerime koy, napardın?

• Kardeş, karşımda protokol vardı, vali, albay, emnüyet müdürü vs. Ben mezuniyet baloma katılmadım. Şuana kadar üniversitenin hiçbir organizayonuna katılmadım. Ben kulup başkanıydım benim kulubumu kapattılar. Emir buyuk bir yerdenmiş. Emiri verenide bulamadım. Kardeş okuyacaktım daha ben buy yuzden okumayı bıraktım. Üniversiteler artık bir çöp yığını haline geldi. Öğrencilere amele mualemesi yaparlar, haklarını vermez, ihtiyaçlarını vermez. İşin işine eğlence girdiği zaman tam organizayon yaparlar

• Ben robot kulubu kuracaktım oğrencilerden topladıgımız para yetmedi okuldan para istedik destek olsun diye onada yardım etmedi. Birde neden öğrencilerin önüü kesiyorlar. Birde izin vermeyen dekan çapulculardı! bu dokundu bana... Okulda ayrımcılık yaptılar. Terorist muamelesi gosterdiler.

• O nasıl bir pintilik, ver facebooka rezil olsunlar. Bölümün sayfası varsa paylaş :-)

0|0
    0|0
    • Aklımdan geçmedi değil ama bu durum mahkemelik olabilir. Sonuçta üniversite bir devlet kurumu oldugu için dava açabilir.

• Yoo. Ciddi anlamda teşekkür et. Maneviyatı büyük hediyeniz için filan de :-)

• Onun ciddeyetini üstlenip bir dahkilere kilot olarak doneceğinden eminim :)

• çalıştıysan kendine çalıştın okula mı çalıştın

0|0
    0|0
  • hangi fakülte bu:)))

0|0
    0|0
    • Boşver kardeş. Kaşıncak yer arıyorlar.

• herşeye gülüp geciceksen hayat adil olmaz tabi.

• Evet haklısın hayat adil değil.

Yükleniyor...