Galxy S4 SATIN ALDIM ŞARJ SORUNU.

BUNDAN 4 GUN ÖNCE galaxy s4 satın aldım ama söle birşey dikkatimi çekti tamam akıllı telefon çok şarj yer eyvallahta ben güne saat 7de baslıyorum telefonuda halı ıle o zaman kullanmaya baslıorum ve gün boyu o kadar aktif bir kullanışım yok 3 4 kare poz face twitter böyle devam ederek sürdürüyorum günü ama şarj 17:00a kadar dayanmıyor sizce normalmi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar 10 dakika önce samsungun ınternet sıtesınden yardım bolumunden yetkılılere ulaştım s4ün içindeki bataryanın Li-on marka pil oldugunu bu pilin kendini 1 haftada tam 7 günde topladıgını söyledi bugun cihazın 4.günü bekliyeceğim ve 7.gün güncelliyeceğim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• normal değil bendede s4 var ama yetiyor sarjı

0|0
    0|0
    • Gün boyu nasıl kullanıyorsun? Ekran ışığın genellikle hangi derecede arkada uygulama calıstırırmısın birde aldığın ne kadar oldu?

• batary doctor bende var guc tasaruf modu her daim açık bende ama yetmiyor işte acaba teknosaya göstersemmi şarj sorunu var mıdıe ne dersin

• götür aynen .

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı sorun bende de var ama gün boyu devamlı kullanıyorum , kullanmadığım zaman ertesi güne kadar gidiyor.

Ekran ışığını 4 te kullanıyorum.

Bende de donma sorunu oluştu şimdi , yere düşürdükten sonra oldu :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şarj olarak kullanılan kılıf varmış, bir gün uzatıyormuş, bir sor bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...