Size şiirler yazdıran kişi buna değdi mi?

Size şiirler yazdıran kişi buna değdi mi?

burda önemli olan şiir değil bundan kastım onun için hiç hayaller kurup yansıttınız mı?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Neticeye bakınca değmemiş gibi görünebilir, ancak değdiğini ben biliyorum. Bir bitiş bir son olabilir sonunda, ama mutlu günler niye göz ardı ediliyor anlamıyorum. Bir ilişkiniz sürerken hiç mi gülümsemediniz? Hiç bir hayaliniz bile gerçek olmadı mı? Yada ne bileyim hiç mi mutlu olmadınız?

Ben çok oldum. Çok gülümsedim. Çok kahkaha attım. O yüzden zerrece pişman değilim kelimelerimin onunla doğup büyümesinden...

0|1
    0|0
    • Kendimizi En azından düşünerek mutlu Ettik Değilmi? :) Aklımdasın Senden iyisi Çıkmazsa En iyi cevap sende :D

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• yazdım ama onun haberi yok değdimi? değmese yazmazdım

0|1
    0|0
  • Bana şiir yazdıracak kişi çıkmadı karşıma, ben olmayan kişiye şiir yazmayı tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Şiir yazmayı sevmem ben.

0|1
    0|0
  • değmedi.

0|1
    0|0
  • evet sevdiğime şiirler yazdım değdi hayatımda hala :)

0|0
    0|0
  • Şuan hayatımda olmasalarda değdiler en azından bi yönümü keşfettim :P

0|1
    0|0
  • değmedi.hayal kurmayan bırıyım ama umudum ve beklentım vardı pembesi gıttı tozu kaldı

0|1
    0|0
  • Değdi hemde öyle çok değdi ki.

Yüreği yüreğime değmişti kalemim değmiş çok mu ?

Ne uzun şiirler yazdım hala yazıyorum ona.Belki okumuyor ama ben yazıyorum içimdekileri bendeki onu.Neden yazmayayım ki.Biri girer hayatınıza beklemediğiniz anda.Sizi değerli olduğunuzu hissettirir yanınızda olur.Gözlerinizin içine bakarak gülümser.Siz gülümsersiniz.Aşk oluşur farkında olmadan.bağlanırsın seversin kalbini ortaya koyacak kadar.Onu görmediğin bir günü bırak bir kaç saatte bile öyle çok özlersinki tarifi imkansız konuşarak anlatamayacığın şeyleri dökersin sayfalara.Bembeyaz sayfada gözüne daha güzel görünür.Ona olan aşkın kadar berrak.Aşk varsa yazarsın.Bu ister karşılıklı ister karşılıksız.Dökersin içini belki okur diye düşünerek yazarsın farkına varmadan kalbini yansıtırsın.Yazman bittikten sonra öyle bir huzur kaplar ki içini.Yüreğin rahatlamış olur, o okuyamasa bile kalp ağrın geçer.Özlemin bir nebze olsun diner.Sayfalar seni dinler sen aşkını, aşkınızı anlatırsın durmak bilmeden.Mükemmelce.Tüm bunlara rağmen halen değmez diyenler kendilerini kandırmış, kendinden emin olamayan insanlardır.Sonuçta aşkı sürekli yaşayıp her insana yazılacak kadar değerli olmuyor insanlar.Hak edene yazıyorsun hakettiği için,hak etmese bile hakettirdiğin için.Değmiyor demek saçmalıktan başka birşey değil.Şuan çoğu kişiye göre değmemiş gbi dursada uğruna sayfalar dolusu şiirler yazdığın insanlar bir zamanlar kalbine değmiş ama ,belki yanında değil belki değerini anlayamadı.Ne farkeder ki.Sen kendi sevgin için yazdın,sebepsiz..Bir nedeni olmadan.Bunda o insanın kabahati ne ? evet kabahati çok sevdirmesiyse kendini burda suçlu kalbin.Kalbin sevdi onu ,sen değil. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şiir güzel ve emek ama değmezmiş şiirleri yazdıran acı,sevgi,gözyaşı,mutluluk bunlar içinse hayat ve kuralları geçerli.insan farkına varmadan bu kurallara göre yaşar ve bunlara göre hayaller kurar ve yansıtır.Ama bu kurallar ağır gelir bazen ve karşılık bulamazsan yazdıklarına bakarsın.bu sefer hayatın kuralına inat yazdıkların sana hayatta cesaret verir varsın olmasın karşılık dersin ve yürürsün yeni şiirlere.Değmeyeceğine bile bile.

0|1
    0|0
  • Çok kişiye şiirler yazdım. Adıma şair diyen çok zaten. Beni bilen bilir. Ama hiç bi şiir bana ithafen yazılmadı. Kalemle dalga geçtiğimden olsa gerek.

0|1
    0|0
  • Şiirler için değdi, onun için değmedi.. Olan geçen zamana oldu. Yaşlandık böhüh

0|1
    0|0
  • hayatımda hiç bir zaman şiir yazmadım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayır Değmedi Ama Acıyorum Boşuna Sevdiğime O Kadar Zamana Ve Herşeyin Bir Anlık Heves Olduğuna .

0|0
    0|0
  • Ben acılarımı damıtıp yazdım hep, bu nedenle de hiç içinde hayal yoktu.Sadece elem vardı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...