Istanbul'daki arkadaşlar havalar nasıl?

arkadaşlar hftasonu istanbula gidiyorum.havalar nasıl.nasıl giyinmemi önerirsiniz.araba falan yok elde bişey taşımak istemiyorum eziyet gibi..monta falan gerek var mı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Güneşli, çok güzel havalar burada monta falan gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İstanbulun kızına, suyuna ve havasına güvenmeyeceksin diye bir söz vardır. Geçen cumartesi sabah cıvıl cıvıl bir hava varken; 12:00 den sonra yerini dondurucu soğuk ve aralıksız yağan sağanak yağmuruna bıraktı. Ben de cok pis ıslanmıştım:(

0|0
    0|0
  • istanbul gündüzleri kurak ve güneşli, akşamları soğuk ve yağmurlu. bazen de tam tersi oluyor. yani birer tane yazlık elbise ve ayakkabı. birer tane de kışlık elbise (hırka, mont, şemsiye, bot) almanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • antalyadan bildiriyorum burda montları botları kaldırdık biz yaaa:/

• Böyle bir soruda neden gizli kullanıcısın? ne tür sorularda gizli kullanıcı olmadığını cidden merak ediyorum...

1|0
    0|0
    • bunu hic bir zaman öğrenemiyceksin:) fazla merak iyi değildir takma kafanı

• öff beeeee laflara bak kesin istihbarattan sın sen, karekter çözümleme falan süpersin valla heyecanla yeni bölümlerini bekliyoruz :)))))))

• teşekkür ederiiim:)beni takip et oldu mu :P

• Havalar şampiyon.

0|0
    0|0
  • yine ince bir mont al ama hava gayet güzel sadece arada rüzgar var

0|0
    0|0
  • Bulutlu şimdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ince bişey giymelisin arada esiyo

sıcak ama esiyo

0|0
    0|0
  • sen kucuk bır sırt cantası al,baharlık gıyın ama kıslıkları cantaya at derım...ben ıstanbulda yasıyorum ve sırtımda bır cantam mutlaka vardır.işi şansa bırakmam.

0|0
    0|0
  • Bugün hava çok guzel sıcak guneşlı. ama 2 gun once yagmur yagıyodu. nısan a guven olmaz. nisan yagmuru flan yagablır sen yınede ınce bı hırka al yanına ama mont alma :)

0|0
    0|0
    • umarım güzel havalar haftasonu da devam eder.tşkler:)haklısın bi şemsiye ve hırka bulundurucam

• bugun guzel ama sali carsamba yagisli olacakmis..ince bir mont alsan iyi olur

0|0
    0|0
  • An itibariyle güneşli ama yağmur yağabiliyor.

0|0
    0|0
  • yağmurlu ve sıcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...