Hangi dili öğrenmek istersiniz ?

bir kaç dil öğrenmek ister misiniz yoksa tek dil bana yeter mi dersiniz ?

• Türkçe bana yeter
    A seç
  • İngilizce
    B seç
  • İtalyanca
    C seç
  • Korece
    D seç
  • İspanyolca
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
7278

En İyi Kız Görüşü

• Artık İngilizce yabancı dilden bile sayılmıyor neredeyse ana dilin gibi bilmek zorundasın artık o yüzden beeen İtalyanca,İskandinav Dilleri(özellikleNorveççe) ve Rusça öğrenmek isterdiiim :) İnşallah bir gün ileriide öğrenirim :)) Gerçi bana kalsa dünyadaki tüm dilleri öğrenmek isterim ama pek mümkün değil sanırım :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 71

• vaktim olsa birkaç tane daha öğrenirim

0|2
    0|0
  • İngilizce bir yana, Japonca. Çalışmaya çalışıyorum ama sonra birden bırakıyorum üşengeçlikten...

İyi oldu bu soruyu gördüğüm, bugün çalışmaya devam edeyim ben, yerimde sayıyorum yahu!

0|1
    0|0
  • Türkçe ana dilim oldugu için biliyorum ingilizce yi kurslardan ve okuldan ögrendigim için biliyorum isppanyolca ya merak salmıstım biraz biliyorum fransızca yı ögrenmek isterdim korece istemezdim çince den farkı yok ögrenmeye ömür yetmez 60 bin harf mi varmıs çincede :D

0|1
    0|0
  • Ben arapçayı tamamlamak isterim.

0|1
    0|0
  • fransızca bonjuuu jdwed

0|1
    0|0
  • İtalyanca,İspanyolca,Korece,Japonca öğrenmek istediğim diller, Fransızca olsa iyi olurdu ama aksanı zor.

Latince ve eski Mısır hiyeroglif dilini öğrenebilsem iyi olurdu.

Dil öğrenmeye karşı ekstra yeteneğim var sanırım, 3 ayda rahatça konuşabilirim.Japoncanın kanjilerini öğrenmem uzun zaman alır ama.

Türkçe,İngilizce ve Almanca biliyorum, ama Almancayı unutmaya başladım, hatırlamak için pratik yapmam lazım.

0|1
    0|0
  • İtalyanca kulağa hoş gelen bir dil Bence...

0|1
    0|0
  • B: İngilizce

ama şu aralar ispanyol bir arkadaş edindim o yüzden ispanyolca öğrenme yolundayım

0|1
    0|0
  • japonca ve arapça..

0|1
    0|0
  • Ben fransizca biliyorum

Ingilizcem az cok var espanyolcamda oyle o bakimdan ben ne itlayanca nede korece ogrenmek osterdim

Cunku ben almancaya merak sariyorumm

0|1
    0|0
  • Çok akıcı arapça bilmek istiyorum.

1|1
    0|0
  • Önce Japonca öğrenip sonra İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Sonra sırasıyla Almanca, Arapça ve Fransızca gelecek. Bunlardan sonra diğer Türkçeler ve Özbekçe vs. En çok dil bilen insan ben olaçağım. ^^

0|1
    0|0
  • ingilizce biliyorum korecede biliyorum derdimi anlatacak kadar ama kullancak adam yok yani gereksiz bir dil... ispanyolca diyorum.

0|0
    0|0
  • evet birkaç dil öğrenmek istiyorum mesela ingilizcem var zaten belli bir seviyede, bunun yanında almanca, fransızca bir de yunanca olsaydı iyi olurdu bunları öğrendikten sonra da başka bir dili öğrenirdim belki ^^

0|1
    1|1
    • ohoo sen de bırak allasen (:

• okeyto :D anlaştık ^^

en iyi cevap seçtiğin için de teşekkür ederim :))

• anlaştığımıza sevindim . en iyi cevabı seçtiğim için de rica ederim ayrıca kendime teşekkürde ederim (:

• ispnyolca itlynca istemişimdir hep ama bir türlü kursa gidemedim :))

1|1
    0|0
  • fransızca ve almanca bilmek için herşeyimi verirdim ama olmuyor kaptan :) italyancada olur bende ne kadar dil varsa saydım sdfghj (hiçbir dil bilmiyor)

0|1
    0|0
  • ingilizce

0|1
    0|0
  • Öğrenmek istediğim çok dil var ama zaman yeter mi bilinmez.

0|2
    0|0
  • ispanyolca - arapça bilmek istrerdim ...

0|1
    0|0
  • İtalyanca *-*

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    51

Erkekler Ne Diyor 78

• İngilizce az, rusça iyi azerice çok iyi biliyorum.

bundan sonraki hedefim ingilizce ve rusçayı daha da ilerletebilmek.

Bunların üzerine ise japonca öğrenmek isterdim. Konuştuğunuzda en ufak bir falso vermiyor

türkçe denmesi bile pek alışagelmiş değil. torukogo ...

0|1
    0|0
  • rusça ve japonca

0|1
    0|0
  • gunumuzde ogrenılmesı gereken dil kesinlikle çince,çincesi olanlar her tür ekmek yer!ingilizce artık anaokulunda bile gosterılıyor ve şart,bu ikisi olmalı

0|1
    0|0
  • Rusça olabilirdi.

3|1
    0|0
  • Where is the fransızca ? Nasıl es geçilebilir ki :)

Sırf şarkılarını anlamak için fransızca öğrenesim var. Tarih edemediğim bir rahatlık hissediyorum fransızca şarkılar dinleyince.

0|1
    0|0
  • seçeneklerde olmaması ile beraber bazı arkadaşlar söylemişler ve bende diğer dillerden farklı olarak göktürkçeye merak sardım ve öğrenmeye başlayacağım en kısa zamanda

0|1
    0|0
  • İngilizce ve Korece

0|1
    0|0
  • Şu an orta derecede ingilizcem var. Biraz daha geliştirmek isterim. Fırsat bulabilirsem Almanca da öğrenmek istiyorum

0|1
    0|0
  • İngilizce,Slovakça,Çekçe,Sırpça,Hırvatça,Rusça şuan mevcut bunların yanına bir ibranice veya ispanyolca güzel giderdi diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • orta seviye ingilizcem ve çincem var rusça ve japonca öğrenmek istiyorum japonca kolay ama rusça biraz zor ama çok hayran olduğum bir dil arkadaşlar yanımda konuştukça kendime hep kızıyorum şu dili öğrenmeye başlamadım diye.

0|1
    0|0
    • yine iyiymiş . bende Türkçeden başka dil yok oda yarım yamalak (:

• en kısa zamanda öğreneceğim teşekkürler (:

• ümit ediyorum :)rica ederim

• ispanyolca hem kulaga hos hem kullanan bir sürü ülke var

0|1
    0|0
  • İki tane dil biliyorum ana dilim seviyesinde. Üçüncüye de başlayacağım.

0|2
    0|0
  • Türkçe eğer öyle bir işim olup imkan olsa tercuman tutarım milletin dilinimi konuşacam iş icabı yeter onlar benim dilimi konuşuyor mu ?

0|1
    0|0
  • japonca ama gel görki büyük şehirlerde var sadece kursları bulsam öğrenecem gerçi o kadar anime izleye izleye konuşulanları rahat anlıyorum

0|1
    0|0
  • Fransızca tabiki

0|1
    0|0
  • Türkçe , İngilizce ana dilim ama ben Rusça ya da Almancayı öğrenmek isterdim

0|1
    0|0
  • İtalyanca biraz biliyorum zaten ama ilerletmek istiyorum, Rusça öğrenmek istiyorum, seneye Latince ve Yunanca dersleri almak zorundayım.

0|1
    0|0
  • İngilizce

0|1
    0|0
  • İngilizce + Rusça İstiyorum

0|1
    0|0
  • Io parlo poco bene ıtalıano e grazıe per tu domanda

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam