Ingilizce egitim hakkinda

Merhaba arkadaslarşu aningilizce seviyem pre-int ve hala dil egitimime duzenli devam ediyorum. En fazla 4 yil sonra en az 2 yil sonra yurtdisina dil egitimim icin gidicem yapicagim ekstra calismam ne olabilir dil icin? O zamana kadar bu duzenle calisirsam hangi seviyeye gelirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ingilizce öğrenmek başka ingilizce konuşmak başka. Ingilizce konuşmal için 6 ay yurtdışında çalışman yeterli. Ama o zaman ingilizce bilmiş olmuyorsun. Türkiye'deki kurslarda ingilizce konuşmayı da öğrenenezsin ingilizceyi de öğrenenezsin. Ben bir teknik geliştirdim kendim çalışıyorum. Boğaziçi üniversitesinin dil kursuna 2 yıl devam ettim. Berbattı. Sonra kursların hepsinin dandik ve para tuzağı olduğunu farkettim. Kendim çalışıyorum. Daha hızlı ilerliyorum. Kurslar hep oyalıyor ce tam manasıyla bir eğitim vermiyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle bir ingiliz ya da Amerikalı arkadaş edinmelisin.En azından nette kameralı sohbette bol bol konuşarak pratik yaparsın, ingilizceyi bildiğin gibi değil duyduğun gibi öğrenirsin.Çünkü sen söylediğinin anlamını düşünürken tereddütle söylerken onlar o kadar hızlı konuşuyor ki prof teorik ingilizce bilsen bile hızlarına yetişemiyorsun pratik şart.

0|0
    0|0
    • Ben 6 aylik yurtdisi dusunuyorum zaten gidene kadar seviyemi upper-intermediate veya advanced yapsam orta bol bol pratik istiyorum. Hangi seviye ile gitmek iyi olur ona gore program ayarlarimda veya 6 ay yeeterli olur mu?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana. Önerim 6 ayda ingilizce kurslarına gitmelisin sitelerde felan inğ takıl örneğin bu sitenin ingilizce versiyonundaki sorulara göz at anlamaya çalış hatta cevaplamaya bile çalış yabancı arkadaşlar edin zaten şuan ki yaptığın çalışmayla çok ilerleyeceğini düşünüyorum dil öğrenmek bana basit geliyo ıngilizcem yok ama üst düzey arapça öğrendim ondan dolayı diyorum

0|0
    0|0
  • Film izlemeye calış bol bol , yabancı arkdas edınmeye calıs cok faydası olur , ing makale falan oku

0|0
    0|0
    • İngilizce altyazili dizi izliyorumşu anbilerek losttan basladim normalde turkce altyazili her diziyi izliyordum ama soyle diyim lostu sozluge bakmadan %80 anliyorum. İngilizce kitaplar okuyorum seviyeli ama simdi bir de yabanci arkadasim var mesajlasiyoruz ilerler degil mi?

• Aynen doğru yoldasın ^^

• Tesekkurler:)

Yükleniyor...