Bağlama veya başka bir enstrüman çalmak erkekleri bayanların gözünde farklı kılar mı?

Sadece bayanlara soruyorum....

sizce Bağlama veya başka bi enstrüman çalmak erkekleri bayanların gözünde farklı kılarmı ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kesinlikle bide cafede falan sahneye çıkarsan b yerde çalarsan kesnlkle etkilenirler çünkü sahne çok farklı dikkat çeken bi yer yani maymunu koy o bile dikkat çeker ;)

0|1
    0|0
  • benim için pek fark yaratmaz ne kendini beğenmiş kişiler gitar falan çalıyor kişini bir alet çalması değilde adam olması etkiler bizi

0|0
    0|1
  • etkilemez

0|0
    0|0
  • yetenekli kılar.

0|0
    0|0
  • nayır, ben şahsen sevmem dahi

0|0
    0|0
  • güzel keman çalıp beni hayallere daldırırsa etkilenirim

0|0
    0|0
  • hayır..benim için fark yapmaz...ama dinlemek hoşuma gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha sosyal bir kişiliğin olduğu anlamı çıkarılablir ama genç kadınlar haricinde etkilemek istediğin kadınlarda hayal kırıklığına uğrayabilirsin, tabii amacın buysa.

0|0
    0|0
    • Aklı bir karış havada olan kadınlar hemen bu tarz şeylere tav oluyorlar da ondan. Çünkü genelde birisi gitar ya da bağlama çaldığıda bulunduğu ortamda popüler oluyor ister istemez. İşte sahilde ateşin etrafında çalıp söylemeler falan. Bahsettiğim kadınlar da bayılıyor böyle şeylere. Sözüm meclisten dışarı. :))

• biçoğu bağlama çalana kıro şeklinde yaklaşabilir

0|0
    0|0
  • Evet, bağlama çalan ile çalamayan arasındaki fark bağlamanın çalınabilmesidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...