Soru sorarken ve cevap verirken cümlelerinize dikkat ediyor musunuz ?

Gerek sorulan soruların içeriği,gerekse sorulara verilen cevaplar pek bozuk cümlelerden oluşuyor.Dikkatsizce yazılan yazılar okuyanların yazıları ve cevapları anlamalarını zorlaştırıyor.Sorulan soruların ve bu sorulara verilen cevapların daha dikkatli yazıması gerekmez mi ?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanalla alakam olduğu günden beri hep bu şekilde yazıştığım için artık dikkat etmesem bile ister istemez yinede düzgün cümleler halinde yazıyorum.

Ama şu bir gerçek ki, kişilere verdiğim cevaplarda düşünerek yazıyorum.

Çünkü bazen o kadar çok mutsuz kişiler yazabiliyor ki, bunu bir kez bende yaşamıştım.

O an insanların, hiç tanımadığınız kişilerin sözlerini dinler hale gelebiliyorsunuz.

O yüzden ne olursa olsun karşımızda insanlar var ve sözlerimize dikkat etmemiz gerekiyor.

Geçenlerde bir üye o kadar çok mutsuzum ki, neredeyse intihar etmeyi düşünüyorum yazmış.

Birçok yorumları okudum.

Et bize ne, çok da umurumuzda gibi kelimeler kullanmışlar.

O insanın o an dalga geçip geçmediğini bilemeyiz, belkide gerçekten çok huzursuzdu. Ne olursa olsun sözlerimize dikkat etmemiz gerektiğine inanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim türkçe eğitimim yok ve hiç olmadı ve ben yorum yazarken online turkish deasciifier kullanıyorum ve bazen kelimler yanlış olabiliyor o nedenle yalnış yazdığım ve ya yazılımını farklı yazabiliyorum.Evet bazen hatalar yapıyorum.

0|0
    0|0
  • İmla kurallarına hep dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Alışkanlık olduğu için genelde hep bu şekilde yazarım. Elimden klavyemden geldiğince düzgün şekilde.

0|0
    0|0
  • gerekir, dikkat ediyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dikkat ediyorum.

0|0
    0|1
  • Beni baglamaz.

0|0
    0|0
  • hayır ^^ transparan yazmayı seviyorum

0|0
    0|0
  • Noktalama işaretlerine çok önem veririm, ama sert üslubumdan ödün vermem. Nerede var bir güzel soru, bende aynı güzel şekilde cevap vermeyi bilirim. Fakat bunun dışında benden iyi olmamı beklemesin kimse lan.

0|0
    0|0
  • yani dikkatli olmaya çalışırım ama hatalarım oluyor elbette

0|0
    0|0
  • evet ediyorum.

0|0
    0|0
  • ediyorum.

0|0
    0|0
  • Tabi

Dikkat ederim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç ,hemde hiç..

0|0
    0|0
  • etmeye çalışıyorum arada gözömden kaçtığı oluyor.

0|0
    0|0
  • kafama göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...