Herkes bir anısını paylaşabilirmi ?

herkes tecrübe edindiği bir olayı veya komik bir olayını veya unutamadığı bir anasını paylaşabilirmi uzun da olsa dinlerim sıkılmadan :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• yurt dışından gelen kız arkadaşımı gezdiriyordum. hafta sonu Abant'a gidelim dedik. İzmit körfezinden geçerken, o pis koku sardı arabanın içini. bizimkisi suratıma bakarak pis pis güldü. n'oluyor dedim. yok bir şey dedi. sonra jeton düştü. osurduğumu düşünmüş geri zekalı. durumu izah ettim ama bir süre inanmadı. sonra mevzuyu anlayınca özür diledi ama bana güvenmediği için koydum postayı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lise 3 stajını yaparken; müdürün odasına birisi geldi. Bende içecek bir şey alırmısınız diye sormuştum. Eyvallah demişti. Sonra tekrar sordum istermisiniz diye tekrardan eyvallah dedi. Sonra yine sordum istiyomusunuz diye oda gülerek eyvallah dedi. Bende sinirlenip ulan içiyonmu içmiyonmu eyvallah ne dedim :)

1|0
    0|0
  • lise 3 teyim o zamanlar. arkamda oturan bir kız vardı. adı semra. kız ölümden bahsediyordu. ben dönüp kıza dedim : " geber, dünyadan bir pislik daha kurtulur." o da durar mı, hemen lafı yapıştırdı: " asıl pislik sensin."

o gün bugündür kızlara karşı daha dikkatli ve nazik olmaya çalışırım. ama bunu ne kadar becerdiğim konusu biraz meçhul.

0|0
    0|0
  • okulun ilk gunu 1.sınıfın 1.günü hocamı hiç unutmam sevilay keklik 4. derste mi ne hocam ne zaman eve gidicez dedim oda birazdan dedi ve sonra zil caldı çantamı alıp en yakın arkadaşım serkanla okulun dışına çıktıkk (hala arkadaşız 15 sene geçti) okulun karşısındaki bir diregin önune oturduk ve ben serkana

olum bu salaklar daha niye gelmiyo. Demiştim sonra ögrendim ki bizimkiler okula gelmiş ilk günden nasıl cocugu okuldan kaçırırsınız die ogretmnı dovmuşler :D :D

0|0
    0|0
  • hergünüm ibretlik benım güzel hatalarım var birini anlatıyım ::::::::izmir çeşme ıkı yıl önce kürtün biriyle dalga geçıyorum taş attı falan altımda bısıklet kaçtım sonra gerı dönuşte arabanın altına pusmuş gece 1-2 ıyı dayak yedım ve anladım kı ırkçılık kötü bişey sonra çocuğu dövdürdüm o ayrı mesele ama olsun bı gunumde sorunsuz geçmıyor hep yenı bışeyler öğrenıyorum

0|0
    0|0
  • Malesef paylaşamam.

0|0
    0|0
  • İster uzak ister yakın anılar beni rahat bırakın link

0|0
    0|0
  • Yurtta maç izliyor umdum fb gol attı son dakika golü ayağa kalktım sevindim sandalye ye oturayım dedim ama yere oturdum..tabi karizma yerlerde

0|0
    0|0
  • senımı kıracma paylasırım

0|0
    0|0
  • iki gün önce arabana hırsız girdi arka bagaj camını patlatıp tesisatı yürütmüş, işin garibi apartman dairesinde dışarda bıraktığımız ayakkabıların eşlerini apartman boşluğuna atmışlar..

0|0
    0|0
  • Evet bence paylaşabilirler

cayırt

0|0
    0|0
  • en büyük yasayarak öğrendiğim en büyük tecrübem ishalken osurmayacaksın arkadaş!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk ilişkimi unutamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...