Survivor yarışmasına katılabilirim, kendime güveniyorum diyor musunuz?

Sıkı takipçisiyim diyebilirim ama üzülüyorum açlık bir yana yaşam şartlarıda zor katılmayı düşünen ben yapabilirim kendime güveniyorum diyen varmı aranızda?

0|0
23|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben gerçek survivor haberlerini takip ediyorum ...

-----------------------------------------------------

Yoksulluktan çocuklarını ısıtamayan anne intihar etti...

Adana’da eşi bir yıla aşkın süre işsiz kalan ve ev kirasını 8 aydır ödeyemeyen 26 yaşındaki Emine Akçay, çocuklarının üşüdüğünü görünce cebindeki son parayla odun almaya gitti. O kadar az parası vardı ki oduncu ‘Bacım bu paraya odun mu olur’ dedi. Ama anne Emine Akçay ısrar etti, bir çuval odunu alıp eve geldi. Odunlar ıslandığı için yanmadı. Lastik parçalarını tutuşturmaya çalıştı; olmadı. Emine Akçay, çocuklarının ısınması için çalıştırdığı saç kurutma makinesini küçük oğluna verdi. Daha sonra diğer odaya gidip, tavandaki salıncak demirine ip bağlayarak, kendini astı.

"Annem annem" diye ağlayarak aşağı indi

Merkez Seyhan İlçesi Aydınlar Mahallesi’nde iki katlı binada dün akşam meydana gelen olayda, alt katta oturan Ahmet Çıkat, Emine Akçay’ın 6 yaşındaki oğlu İsa’nın ağlayarak aşağı indiğini gördü. Çocuğun "Annem annem" diye ağlaması üzerine, "Hırsız mı girdi’ düşüncesiyle 10 yaşındaki kızını da yanına alıp üst kata çıktı. Kapıdan Emine Akçay’a seslenip, cevap alamayan Ahmet Çıkat, odaları kontrol ettiğinde genç kadını tavana iple asılı halde gördü. Ahmet Çıkat, cep telefonundan polise ihbarda bulunup, 112 Acil Servis’ten ambulans istedi. Olay yerine gelen sağlık ekibi ve polislerin kontrolünde Emine Akçay’ın öldüğü anlaşıldı.

Emine Akçay’ın ölüm haberini alan yakınları evine akın etti. Olay yeri inceleme ekibi, evde çalışma yaparken mahalle sakinleri genç kadının yoksulluğa dayanamayıp, canına kıydığını ileri sürdü.

"Bu paraya odun mu olur"

Polis ekibinin çevrede yaptığı araştırmaya göre; Emine Akçay olaydan 4 saat önce cebindeki son 6 lirayı alıp yakındaki oduncuya gitti ve yakacak almak istedi. Oduncu "Bacım bu paraya odun mu olur?" deyip, Emine Akçay’ın ısrarı üzerine 10 kilo odunu çuvala doldurup, parasını almadan gönderdi. Sırtladığı çuvalla ev gelen Emine Akçay, aldığı odunlar yağmur nedeniyle ıslak olduğu için sobayı yakamadı. Sobanın yanında eski kamyon lastiğini de parçalayıp yakmaya çalıştı, ancak beceremedi. Emine Akçay, çocuklarının üşüdüğünü görünce, saç kurutma makinesini çalıştırıp, oğlu İsa’nın eline tutturdu. Daha sonra diğer odaya gidip, tavandaki salıncak demirine ip bağlayarak, kendini astı.

1|1
    0|0
  • survivora giderim, kafa dengi 2-3 kişiyle kaçarım, kendi krallığımı kurarım, diye konuştum yakin çevremde, yaparım

0|0
    0|0
  • Hayatta gitmem! Dünyaları verseler gitmem... ne o öyle ya insanları aç bırakp birbrlerne düşüyorlar hem dalga geçlyr hem de labaratuar faresi gibi davranlyr! kendi kendilerni rezl etmek için gönüllü olyrlar bir de! ne günlere kaldk ya :( açın göznzü öyle eğlence olmaz kimse kenedeni kantlamk zornda değil...

0|0
    0|0
  • herşey bi oyun !dümen!

0|0
    0|0
  • sadece nette gorduklerimden biliyorum. adadakiler depresyona girer diye katilmayi dusunmuyorum. ayrica raskolnikov88 in de soyledigi gibi, gercek hayat issiz adayi aratmiyor ki. ustelik oradakiler sevdiklerine ve rahatlarina zaten kavusacak, peki ya digerleri?

1|0
    0|0
  • Ne yalan söliyim bende pek inanmıyorum o yarışmaya, başlarında denk gelmiştim. Acun sadece kel bir adam var ona jilet verdiklerini söylemişti başkasında olmadığını maşallah herkes koltuk altını felan düzenli bir şekilde alıyor. =) Ayrıca orada sigara içen ünlülerde var, ne çabuk bıraktılar öyle ?

0|1
    0|0
  • Güveniyorum fizikse, fizik, güçse güç, şu serhatı çıkarsalar ona 10 basarım odun yaaa :) katılmak isterdim...

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey...

0|0
    0|0
  • giderim.hem zayiflamam lazim hemde sigarayi birakmaya. bir daha ki yarismaya bas vuracam . alem kral gorsun ;)

0|0
    0|0
  • televizyonda yayınlanmasında görelim bakalım hangi ünlu hangi ünsüz katılıcak ,hepsi çıkar oyunu saygılar

0|0
    0|0
  • yazılmış bi hikayeyi oynuolarr bunu acun kendi ağzıyla söyşemişti doğaçlama olsa izlemeye değer hem bi önceki bölümnde ünlüler adasında herşey varmış balık tutmalar falan yalan yani

0|0
    0|0
  • izlemiyorum. Doğayı severim ama öyle saçma bir yarışma formatında olmazsa

0|0
    0|0
  • Yapamam güvenmiyorum kendime. Zor şartlar.

0|0
    0|0
  • açlık olmasa kesin katılırdım :D

0|0
    0|0
  • mülakata çağırmışlardı zaten ama gitmedim okulum yüzünden.yoksa çok isterdim gitmeyi

0|0
    0|0
  • Hayır güvenmiyorum ben dayanamam :D

0|0
    0|0
  • hepsi yalan inanmayın

0|0
    0|0
  • acunun olduğu hiç birşeyi izlemiyorum. pis siyonist

0|1
    0|0
  • sigara ve alkol varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • ben gitmeyi çok istiyorum yahu:(

0|0
    0|0
  • ben görüşüm survivora oynamak
    ve kazanmak çok seviyorum işaallah olur derim

0|0
    0|0
  • Benii oraya götürseler bir daha dönmem mülteci olarak orda kalırım.

0|0
    0|0
  • Tazmanya kubiyim ben dfksalfmasdfas

0|0
    0|0
  • tam benlik taaaaam mücadele savaş zorluk açlık

0|0
    0|0
  • hiç açmış gibi durmuyolar bizden kilolular

0|0
    0|0
  • sen orda onların 7-24 aç kaldıgına inanıyormusun :) .inanıyorsan eğer neden 24 saat yayın yok :)

0|0
    0|0
  • güzel.. komik..eğlenceli

0|0
    0|0
  • başta zevkliydi ama artık saçmaladı

0|0
    0|0
  • survivorda cinsel isteklerini sanıl karşılıyorlar :D

0|0
    3|1
  • güveniyorum ama katılmam. bir de sigara olayı var tabi sigara serbest olsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Kurgu olduğunu düşünüyorum. Aç kaldıklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Katılırım tabii ne güzel şehirden uzak ohh sakinlik huzur..

Herseyın dısında sahip oldugum ama hala nankörlük ettiğim her nimetin bir bir kıymetini anlamak için katılırım..

0|0
    0|0
  • ben açlığa dayanamam ağlarım arkadaş.

0|0
    0|0
  • aclik la bir sorunum yok amaben bocek yengecleri tahammul edemem,en cok buna uzuluyorum yoksa kesiiiiiin katilirdiiim :(

0|0
    0|0
  • birkaç yıla kalmaz katılırım.

1|0
    0|0
  • benim boş vaktim olsa kesin katılırdım çok dayanıklı ve hırslıyımdır ama işte başka birçok işlerim var :D

0|0
    0|0
  • ben yapamam bi kere yurtta kaldım hemen hastalandım orda pisliğin içinde bi de aileyi görememk var lafayı yerim herld

0|0
    0|0
  • güveniyorum o ada şartlarına dayanabilirim ve bu hayatım için büyük bir macera, anı olur bnce katılmaya değer

0|0
    0|0
  • giderim süper olur bir daha da dönmem.elenirsem temelli yerleşirim,kazanırsam paraları alıp buraları terk ederim

0|0
    0|0
  • Aaz once kizlarla konustiuk belki zayiflamaya gidilir diye :) ordaki yarismalari yapmak isterdim ama. Yemek yemeden dus almadan olmaz

0|0
    0|0
  • yapamam et yiyemiyorum orda akrep-ahtapota dokunamam bile..

burda yicek ekmeğim başımı soktuğum evim varken orda acun prim yapsın diye yenilceğimi bile bile zorluk çekmem..

sevdiklerimden uzak kalamam..

0|0
    0|0
  • Su vermediklerini sanıyordum ama veriyorlarmış kamera arkasında.Regl olmuyorlarmış nasıl oluyorsa artık tüyleri çıkıyormuş ama kamera kör noktalarına geldiği için bide bronzluk olduğundan görünmüyormuş yalanında daniskası.

0|0
    0|0
  • kendıme guvenıorum gıderım ama serhat gıbı mallar olacaksa hayır :D

0|0
    0|0
  • Evet iradeliyim, zaten sporcu bi yapım var. Olabilir

0|0
    0|0
  • Sebgilimle.

0|0
    0|0
  • Diyorum . =)

0|0
    0|0
  • tatlı verıceklerse bana hergun tamam katılırım ama ben asla tatlısız yasayamam

0|0
    0|0
  • yok ben hayatta gidemem ama elmalımla buketim giderse belkim

0|0
    0|0
    • onlar elendiğinde ne yapacaksın. kaldın hasanla baş başa :-) yada haim le

• kim ugrasir biri benim yerime herseyi yapacaksa olur.

0|0
    0|0
  • ya tüy dür hastalıktır felan ohoooo :D :D

0|0
    0|0
  • hiç bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Kurmaca olması ağır kaçıyor/Zeynep Yıldırım.

0|0
    0|0
  • ben giderim. halkın desteğini de arkama alır, sms birincisi olurum, kameralara oynarım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...