Kurşun döktürme hakkında bilgi. :)

Arkadaşlar hiç kurşun döktürdünüz mü? nasıl oluyor çok merak ediyorum? bilenler anlatabilir mi ? :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kurşun döktürmek Allahtan başka kimseden yardım istemek..O da dilenciden sadaka istemek olur.

Muhtaç olan insandır.Fakir olan insandır.Güçsüz olan insandır...

Allah ise bunların sahibidir.

Artık öyle bir hale getirmişler ki dini muska,kurşun,nazar ayeti, bu hiç bir şey yapmadan aylık yattığın yerden para beklemye benzer ki Öyle bir şey yok imkansız ve mantıksız

Yine Bu da derslere çalışmadan tekrar etmeden,sadece derslere girerek geçebileceğini sanan bir insana benzer,o da düşünülemez..zor iş

Sorunun cevabı ise :) Zaman kaybı ve bir takım hareketler benden sıfır puan :)

1|0
    0|0
    • daha önce deneyen ve ne işe yaradığını merak etmiştim bu benim yaptıracağım anlamına gelmez anlamadan insanları yargılamaya girer bu bilmeden boş konuşmak gibi herşeye bir günah biçmek bize düşdüyse eğer şu tavrınla yeterince günahkarsın.

• Tatlı arkadaşım :) ben senin aleyhine bir şey söylemdim.Öyle anladıysan yanlış anlamışşsın genele izleyici kitlesi +7 arkadşm :) haa diğer konuda ise canım arkadşm dinde bir şeyi kolayca kestirip kolayına atamazsın ama bu iş bid'at ise konu okyanus derinliğine girer...

Din adına ise kurşun döktürmeye bak bir şey bulabilirsen söyle...Ve birilerini yadırgamak bana düşmez yargıç değilim.Bir öğrenciyim.Ama benim canımı sıkan nokta insanları bu bid'at ile kandıran ve araştırmadan kanan insanlar..

Erkekler Ne Diyor 10

• batıl inanç inanma böyle şeylere gaybı allahtan başka kimse bilmez tavsiyem

1_sabahlar 4 kul euzu ları oku +ayetel kürsü

2_dilin hep allah allah desin

3_banyodan erken cık fazla durma ( sonra söylerim)

4_aynaya fazla bakma

5_evden cıkarken girerken euzubismillah de cık

6_yatmadan önce kapıyı bismillah diyerek kapat ısıgı kapatırken bismillah diyerek kapat

7_sağ tarafına yat kalbin yukarda olsun yani ayetel kürsiyi oku yat :)

1|0
    0|0
  • iki el sıkıyorlar topuğuna

1|0
    0|1
  • link yardıcı olduysam ne ala :)

1|0
    0|0
  • netten bakabilirsin. kemal sunalın bir filminde de geçiyordu bu.

1|0
    0|0
  • Başının üstüne bir örtü, sonra bir tava içine su.. Sonra kurşun eritilir ve dökülür.. 3 çarşamba..

0|0
    0|0
    • diyelim yanlışlıkla çarşaftan damladı uuuu alttaki yandı :D sonra nolucak peki

• Eğitim zaiyatı olacak malesef :):) Çok geniş düşünüyosun :)

• Koca bir hurafe.

1|0
    0|0
  • Rahmetli ananemin annesi dökerdi. Üstüne çarşaf geriyolar sonra suyun içine eritilmiş kurşunu döküyolar. Bide bir ot yakardı bazen çok güzel kokardı

0|1
    0|0
  • Bir kere döktürdüm onu da yanlış yere dökmüş zaten acemiydi biraz, gitti o kadar kurşun boş yere

cayırt

1|0
    0|0
  • Ben kendim kurşunların içersindeyim zaten kurşun dökmeye ne gerek var :))

1|0
    0|0
  • yalan dolan batıl inanç onlar. fazla kaptırma bence o işlere.

0|0
    0|0
    • sorum kurşun döktürdünüz mü ya da hakkında bilginiz var mı? bu benim yapacağım anlamına gelmez demi.

• Merak etmem gayet doğal yani hesap verecek değilim

• hesap vermeni istemedim zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...