Ateizm derneği kurulmuş, fikirleriniz nedir?

Ülkemde bu kadar ahmak ve hainin yetiştiğine inanamıyorum. Kuruculatındabiri Yahudi asıllı özkohen soyadlı stajyer bir ajan:) sizce amaçları ne olabilir?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarımızda şöyle bir düşünce var.

Ateizme saygı, deizme saygı ona saygı buna saygı.

Pardon'da neye ve kime saygı duyacağız. Türkiyenin radikal sağ ve muhafazakar bir

ülke olduğunu hepimiz biliyoruz.

Aslını inkar eden ve tohumu yabancı olanlar. Türkiyeye kapaklanıp

özgürlük adı altında bizim milli değişmezlerimize provakatörlük yapıyor.

Tabiki saygı ve sevgi İslamiyet ve insanlığın temel ilkesi olsada.

Bu tür görüşlere karşıyım. Bu ülke için dava için haddi hesabı olmayan şehitlerin

uğruna hassasiyet göstermem.

Paket yapılıp verilmedi kimseye bu ülke. Bugünlere gelene kadar ne kanlar döküldü.

Sular durulunca ülke hepimizin özgür ve laik bir türkiye lafları gevezelikten başka birşey'de değildir. Türkiye özgürse Türke,Kürde,Laza,Çerkeze vs. Vatanperver milliyetçilere öyledir.

2|3
    3|5
    • Hadi ozaman burada bir Soru Ac Hristiyan Avrupada ve Batida hic bir gecmisi olmadigi halde neden Camiler aciliyor diye. Orda neden Müslümanlar yasiyor diye.

Bir Müslüman hosgörü ve saygi üzeri konustu mu sadece Müslümanlara ve Islama üzeri hosgörü ve saygi üzeri konusur.

Senin burada dedigini Batida bir Politikaci Müslümanlar üzeri deseydi irispi gibi aglardin.

Kabul edin artik. Bu ülkede sadece Müslümanlar yasamiyor, bu ülke sadece Müslümanlara ait degil.

• Bu vatanı Müslüman Türkler gavurlardan kurtarmıştık ve bu vatan Müslüman Türklerindir. Bundan gayrısı Yunan veya İngiliz tohumu hain ateistlerdir. Bu vatanda ateistler ve komünistler lütfen yaşayabilir. Çünkü onların ataları bize ihanet etmiştir, şimdi de torunları ihanet etmektedirler. Bütün ateistler izmirden denize dökülmelidir. Ya da hadlerini bilmelidir.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ateistler camilerden rahatsiz olmuyorsa sizde bunu kabullenip susucaksiniz :)

Kimse birbirinin düşüncesini fikrini yaptiği işi beğenmek durumunda değil.

Sen camide ne yapiyorsan onlarda orada onu yapıyorlar.

Onlarda belki sizin hakkinizda cahil ve akmak diyorlardir ?

Olamaz mi ? Ne bu her işe burnunuzu sokma ihtiyaci acaba ?

3|6
    3|4
  • Grup yapıyorlarmış haberlerde çıktı

1|3
    2|5
  • Ya alin bunu buradan ahahah

0|1
    0|1
  • Benimle işleri yok :D

0|1
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • O kadar sığ beyinlisin ki, tartışmak bile istemiyorum...

0|0
    0|1
    • Tartışmaya çapın ve eğitim seviyen yetmez.

• Ben bu konuyla ilgili ne yaptım ? 4 kitabı baştan sonra bitirdim, bu konuyla ilgili 12 kitap okudum ve okumaya devam ediyorum. Ama sen ne yaptın ? Hiçbirşey. Kimin çapının ne olduğu ortada.

• Ya bırak eger yası da dogruysa bu herifin, bu yasına kadar bir bk yapmamıs belli.

• kardeşlerimizi faiz montajıyla şantajlayacaklar beyb.

0|0
    0|0
  • bi fikrim yok :d

0|0
    0|0
  • herkes özgür, bunu eleştirmeye hakkımız yok.

herkes kendine.

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu, ezilen azınlığa bir duyarlılık. Herkesi tek tip yapamazsın. Senin gibi olmayanlar sırf sen dedin diye de "hain, ahmak vs'' olacak değil.

0|0
    0|1
    • Hiç bir değeri olmayan adam varanını satar.

• Vatan dediğin kuru toprak. İnsan ise o kuru toprağa anlam katandır.

Erkekler Ne Diyor 11

• "Kuruculatındabiri Yahudi asıllı özkohen soyadlı stajyer bir ajan"

Ciddi misin ? Gercekten her Müslüman mi bukadar gerizekali. Adam Ateist oldugu icin neden Ahmak veya Hain olsun ?

Sonra inanmiyorsaniz bali saygi gösterin diye aglamaya baslarsiniz.

Dernegin kurulmasi yerinde buluyorum. Böyle bir Dernegin suanda Türkiyede kurulmasi, Türkiyedeki Dinsizligin artigini ve ilerde hayatimizda daha büyük bir alan alacagini gösteriyor.

Müslümanlarin göd korkusu basti bilem.

3|3
    1|3
    • Biz g�vurların ağa babalarını denize dökmüşüz götü boklu mossad artıklarından mı korkacağız. Bu g�vur tohumları dersini kurtuluş savaşında aldı ama senin gibi kanı bozuk artık tipler kalmış, kıyı Şeridi'ne kadar iteledik, az kaldı sizi de denize dökeceğiz...

• Kuran cok sey söylüyor örnek olarak Dünyanin düz oldugunu günesin Dünyanin etrafinda döndügünü falan filan.

Bati kendi cikarlarin pesinde, ama bu Seriatci yobazlarin isine yariyorda bu nedenle yapiyorlar.

Yani Müslümanlar en az Bati kadar suclu.

Kendinizi Masun ya da Kurban yerine koymayin.

• Varlığında Dünyaya, 70 ülkeye hükmetmiş İmparatorluk Osmanlıdır ve müslümandır.

Bildiğimiz üzere gelişti yayıldı çöktü Türkiye kaldı. Diğer o dediğimz müslüman ülkelerde pert oldu.

İran-Irak savaşı Irak-Kuveyt işgali En büyük iki örnekti 1990'da oldu bitti. Yazacak çok şey varda aslında açıklamalarıyla buraya sığmadı. Ben şöyle söylim pireye kızıp yorgan yakılmaz.

Anlayana sivrisinek saz. Anlamayana davul bile az.

• Ulan şunu cidden merak ediyorum. Siz ahmak ve hain diyerek hakaret ediyor ve hala kendi dininize saygı mı bekliyorsunuz ? Çook beklersiniz çook.

Bu ne ikiyüzlülük, bu ne dengesiz, bu ne bencilliktir be ?

Siz onlara hakaret ettiginiz sürece, onlar da sizin peygamberinize sübyancı diyip dininize hakaret etmeye devam edecektir. Yobaz da derler, şakirt de derler. Haklılar harbiden bazılarınız yobaz ve kıt kafalısınız çünkü.

Kusura bakma da sizin gibilerin dinini imanını .. Böyle din olmaz mk. Din'lerde bir hosgörü saygı vardır. Ne bok oldugunuz belli degil lan daha sizin.

Bu ülkenin camileri ne halta yarıyor ? Müslümanlar ibadet etsin diye dimi ? Bu ülkede hristiyan da var, yahudi de deist de ateist de. Hepsi de saygı duyuyor. Ezana ve cami'ye SAYGI DUYUYOR. Ben daha bir ateistin cami tasladıgını, bombaladıgını görmedim.

Hani ateister de ahlak yok ya, hani onlar dinsiz ahlaksız ya. Hani siz hosgörü sahibi ve ahlaklısınız ya. Dernek kuranlara niye ahmak ve hain diyorsunuz o zaman ?

2|1
    0|2
    • Yorumun güzel, genele hitap ediyor, gizlenecek bi' şey yok ki. İmlan da güzel. Neden gizli yazdın sen bunu?

• Bir Müslüman hoşgörülü olamaz. Ahmak mı sapma sapan şeylere hoşgörü göstersin? Ateist cami bombalamadı ama Türk askerini ve Türk polisini dhkpc ve PKK etiketleri ile yuları dışarıda it gibi bombaladılar

• O zaman sen çakma müslümansın. Hiç bana müslümanım zırvalarıyla gelme. Bana müslüman ateist tartısması yaptırtma.. Nerde terörist var hepsi müslüman. Kafa kesenler müslüman, hırsızlar müslüman, uyusturucu kaçakcıları müslüman, küçük çocuklara tecavüz edenler müslüman. Sen git bunları temizle ondan sonra ateistlere ahmak de. O dernegin sana giren çıkan tarafı ne merak ettim ayrıca. Çogunlugun içinde azınlık psikolojisi yasıyorsunuz anasınısatıyım

• Zırt! Ateizm'in Yahudilikle ne alakası var? ''Yahudiler sürekli bizimle uğraşıyor'' diyorsunuz ama bence sizi ''Ti'' ye aldıkları bile yok. Ateistlerin ödediği vergiyle imamlar maaş alsın. Kuran kursları ve imam hatipler açılsın. Ücretsiz yol, kıyafet, kırtasiye ve yemek verilsin. Üstelik tüm bunlar bizim ödediğimiz vergilerle karşılansın, sonra da bi' dernek açmayalım. Oldu abisi, oldu.

3|1
    1|3
    • Üstelik icatlari Ateistler yapsin, Hastaliklari careleri Ateistleri bulsun, Üniversitelerde onlar Egitimli gencligi yetistirsinler. :D

• Çünkü Türkiye cumhuriyeti Müslüman Türklerin tapulu malıdır. Gerisi olsa olsa sığıntıdır.

• Yahudilerin taktiği bu değil. Onlar vatikanı destekler ve evangelism i yayar. Politik amacı olan yahudiler masonların arkasındaki kişilerdir. Yani orayı kuran aslen yahudi olabilir ancak burada politik bir amaç yok. Ateizmin konuşulması açısından iyi olmuş.

0|1
    0|0
  • O değilde ;Gece tuvalete gittiğinizde oda parfümü pıst diyo ya en ateisti bile korkudan imana gelmezse bende insan değilim

0|1
    0|1
  • Evet kurucularından biri Yahudi asıllı Özkohen soyadlı bir stajyer ajan, diğer kurucuları da "müslüman asıllı" bir grup genç Türk..

Sonuçta bu işte ne asıllı olunduğunun önemi yok hepsi ateist, bunda hem fikiriz..

0|1
    0|0
  • Bazen hayat yeni açılan Ateizm Derneğinin facebook sayfasına "Hadi Allah Utandırmasın" yazmak kadar anlamsız olabiliyor ..

1|0
    0|0
  • hiçbir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Millette şöyle birşey var.

Saygı saygı saygı, Saygı duya duya bu hale geldik zaten

0|0
    0|0
  • Takılsınlar kendi aralarında.

0|0
    0|0
  • ateist değilim ama herkesin inandığı düşünce sisteminin derneğini kurup savunmaya hakkı vardır.

2|2
    0|1
Yükleniyor...