Starbucks a takılıyormusunuz ? takılıyorsanız en iyi kahvesi sizce hangisi aromasıyla birlikte ?

ben 1 defa gittim vanilyalı cafe latte içtim burada en çok gelen cevabı denicem bundan sonra :)

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sık starbucks müşterisi olarak önerilerim ;

soğuk istersen: java chip frappchino, ister sütlü, ister kahve bazlı yaptır.ben yarı kahveli yaptırıyorum, tam kahve bazlı ağır geliyor. extra blender demeyi unutma, yoksa buz içtiğini hissedersin. üzerinde kremasını, çikolata sosunu koyuyorlar zaten, ama bazen "istermisiniz" diye soruyorlar (bazı insanlar istemiyor ) senin istemeni öneririm.

sıcak istersen: isteğine bağlı ama tatlı seversen, white mocha, yani beyaz çikolatalı mocha, tek geçerim. isteğe göre şurup ekletiğin zaman (1 tl ek olması gerek) latte de güzeldir, unutma! starbucks ta her sıcak kahvenin, isteğe göre soğuk versyonu (içine buz atılmış versyonu ) yapılır. Barista (yani kasadaki ve kahveni yapacak olan çalışan) damak tadını anlatıp, kendine göre olan güzel bir öneri alabilirsin, sipariş verdiğin kişiyede utanmadan , çekinmeden sorabilirsin yani onlar eğitim alıyor ve bir çok kahveyi deniyorlar, yardımcı olurlar, sonuçta kimse anasının karnında öğrenmiyor. kahve Ve tadını beğenmezsen, ücretsiz değiştirirler, başka istediğin bir kahve yaparlar, çekinme beğenmezsen söyle, ben zorla yarıya kadar içip "yok zorladım ama içemiyorum bunu değişirmisin " dediğim bile oldu değiştirdiler. müşteri memnuniyeti açısından somurtmadan değişirler.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Starbucksa hiç gitmedim hayatımda gitmem de. İllaki bir yere gideceksem kahve dünyasına giderim. İstediğimi yer, içer hesap ödemeden çıkarım.

0|1
    0|0
  • takılmıyorum

0|1
    0|0
  • Machiyato:)))) fena bir kahve

0|1
    0|0
  • hiç gitmedim 21.5 yıllık ömrümde

0|1
    0|0
  • White chocolate mocha

0|2
    0|0
  • Turk kahvesı söyle veya nanelı cay

0|2
    0|0
  • Americano icerm hep

0|1
    0|0
  • mocha.

0|1
    0|0
  • Emekli kızıyım starbucks'da 1 kahveye verceğim para daha hayırlı yerlere gitmeli diye düşünüyorum..

0|2
    0|0
  • White chocolate mocha

0|1
    0|0
  • hot chocolate :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• starbucks gibi dış ülkelerin bizim ülkemize gelipte bize kahve satmaları nasıl bir olaydır..düşünüyorum da kahvenin ana vatanı neresi? kim kimden almış? Türk kahvesi bile varken biz neden o kahvelere özeniyoruz...ne bileyim ya saçma geliyor..yanlış anlama kardeşim bunlar sana sitem değil sadece sesli düşündüm..kahveleri güzel ama ben sert kahve severim onun için bence en ideali sütsüz nescafe..

0|1
    0|0
    • O konuda katılıorum kardeşm şöyle bir şey var bir çok yerede gittim özsüt olsun mado olsun türk cafelerine yani starbucktaki kahve tadına yaklaşmıor bile adamlar çok kalitelisini kullanıor ve baya güzel yapıor o yüzden mecbur gidioruz bizde..Yani starbuck gibi yapan bir türk mekanı olsa kesinlkle oraya giderim ağırlıklı olarak

• Mocha..

0|1
    0|0
  • bella vista ve caramel hot chocolate

0|1
    0|0
  • ben sevmem. yabancı olan hiçbir markayı sevmem. yerli malı yurdun malı. herkes onu kullanmalı.

0|1
    0|0
  • hıc gıtmedım ole ortamım yok fakırımdır cok mu pahalı neler satıyolar ?

0|1
    0|0
  • Siyah çayı çok güzel sadece onun için giderim.

0|1
    0|0
  • Caramel mocha:)

0|1
    0|0
  • Starbucks, mc donald, burger king alayından nefret ederim. Gitmedim ve gitmemde bundan sonra. Saçma sapan kalitesiz, sağlıksız yerlere dünyanın parasını bayılıyorlar.

0|1
    0|0
  • starbucks değilde bizim kardeşler kıraathanesinde bir çay yapıolar içmede yanında yat içme yani zehirlenirsin falan

0|1
    1|0
  • Gitmedim gitmeyide düşünmüyorum şahsen

0|2
    0|0
Yükleniyor...