Google chrome kurulum sorunu

arkadaşlar bu program ne kadar zamanda kuruluyor,bazı eklentilerinden dolayı kaldırıp yeniden yüklemek istedim hay istemez olaydım durumuna geldim,yaklaşık 1,5 saattir kuruluyor kuruluyor kuruluyor kafam ağrıdı yahuu ...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir problem olmuştur kesin,uygulama kaldırma programları var onlarla silip tekrar yüklemeyi dene.

1|0
    1|1
    • sildim hepsini chrome dair hiç bir şey kalmadı,google drive dışında bir şey yok :(

• çalıştıra çalıştıra ben çalışamaz hale geldim :) annemm yaaa kurdum böyle aptal bir programı kurduğuma bu kadar sevineceğimi hiç düşünmemiştim :) bari hayrına tüm tarayıcıları elden geçirde hayrına tam sevap kazan :)

• Hahah id password at özeldende sevap point kasalım :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Pek de kolay olmasa gerek. Ekranın durumunu görmeden fikir yürütmek zor. Bilgisayardaki yüklü uygulama veya belki virüs solucanlara bağlı olarak da kurulmuyor olabilir. Önce trendmicro nun housecall i ile bilgisayarını virüslere karşı ücretsiz tarat, bilgisayar temizse kurmayı tekrar dene derim ben. Yoksa,klasik oraya tıkla buraya tıklayla çözülecek gibi görünmüyor. Normal şartlarda bir chrome kurmak ne kadar karmaşık olabilir ki tarif gerektirsin ;)

1|0
    0|0
    • kurulumunu yac diye bir program yüklemiştim o engelliyormuş onu silince durum düzeldi yani kurulumu,diğer kalan işlerdede arkadaş yardımcı oldu teşekkür ederim :)

• Aç kapa :)

4|0
    0|0
  • yok ya chrome o kadar uzun sürmez. en fazla 5-10 dakika.

1|0
    0|0
  • yardımcı olabilirmiyim. :) öncelikle işletim sistemini ne kullanıyorsunuz...

win 7

win8

xp mi?

1|0
    0|0
  • Sen başka bişey kuruyorsun dsfsfs

cayırt

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimlinde de olmuştu win 8 olduğundan olabilir

1|0