Japonya hiroşima katliami hakkındaki düşünceleriniz nedir?

duymuştum ama bukadar iyi araştırmamıştım araştırırken ağlamamak mümkün değil amerikayı yine kınadım bu insanlık mı vicdan hiç mi sızlamadı veyahut ALLAH onları yaratırken kaplerinimi aldı ne bu bunun açıklması ne

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• irade kavramını iyi irdelemek lazım.

yoksa, her şeyin faturasını doğrudan Yaratıcı'ya kesmek çok abes.

hatta Yaratan'a küçücük beyinleriyle laf atanlar zaten traji-komik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah korkusu olmayan insanlar herşeyi yapar .

hesabını neden kapadın

0|0
    0|0
  • İşte senin o Allah dediğin hayali varlık, milyonlarca insanı -kendi yarattığı varlıkların- ölümünü seyredebilecek kadar sapkın.

0|0
    1|0
    • lütfen herkesin dini görüşüne saygı duy ben hayali varlık olmadına eminim ve iğrenç bir niteleme hayali varlık ne ya acaba sen neye inanıyorsunnn

• bak ben araştıran biriyimdir bilip bilmeden yorum yapma türkçesinide okudum tarihinede baktım ateist kitabıda okudum ilahiyatçıların görüşünüde dinledim zamanında çok sorguladım ve doğru olu buldum bak ALLAH yoksa onun yolunda gitsemde birşey kaybetmem ama eğer varsa ki var ve ben onun yolunda olursam kazanırım yolunda olmayansa kaybeder fazla uzadı bu konu ii akşamlar.

• 2600'e yakın din var. Pascal kuramı ile doğru yolu bulman imkansız.

Hadi hadi git.

• attılar bombayı kac mılyon kısı oldu o nukleer kısta hala sıkıntı cekıyolar

0|0
    0|0
    • evet öyleymiş ve bombayıda araştırdım şok edici bir etkisi varmışbir gr 3000 bin ton kömürün sıcaklığına karşıymış amerikada 500 gr kullanmış çıkan rakamlar beynimi durdurdu

• yakında ıran ısraıl var kotu surıye bıle opturur bızı adamda kımyasal fuze var kıtlenıp duruyolar baksana

• O değilde hiroşimakatliami nı birleşik okumak çok zor.

0|0
    0|0
  • nesilden nesile geçecek sakatlıklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...