Titanik 3d izleyeniniz var mı?

vizyona giren titanic 3d yi izlediniz mi izlediyseniz nasıldı ya da gitmeyi düşünüyor musunuz

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• henüz izleyemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha izlemedim ama izleyeceğim .. Ak Parti hükümetinden önce 2d olan film Ak parti hükümetinin gelişiyle 3d olmuştur. Bu da mı başarı değil yani ? buna da mı tesadüf diyeceksiniz ?

0|1
    0|0
  • Klasik versiyonunu bile baştan sonra izlememiş birisi olarka 3d versiyorunu izleyeyim diye düşünüyorum aslında. Fakat tek başıma da sinemaya gitmek istemiyorum :/ Bakalım kafama eserse gidebilirim.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar filmi daha önceden izleyenler için söylüyorum 3d olmasında hiçbir extra bişey yok. yani normal filmle 3d si neredeyse tamamen aynı paranıza yazık olur gitmeyin...

0|0
    0|0
    • açıkcası bende 3d sinden pek bişey beklemiyorum da filmi sinema atmosferinde izlemek istediğimden giderim gidersem

• eğer sinemada izlemediysen ilk çıktığı zaman kesin izle o anlamda gayet güzel. ama ben o zamanda izlemiştim sinemada şimdi 3D izledim 3D nin bir farkı yok boşuna para verilmez...

• izledim. ustelik de asiri duygusal bir kac kiz arkadasimla. 5. dk dan sonrasini animsamiyorum, uyuyordum. en son bir de salondan cikmadan 5 dk onceki bitisi jenerigini hatirliyorum o kadar.

0|0
    0|0
  • henüz fırsat olmadı.

0|0
    0|0
  • izlemedim daha. giderim belki.

0|0
    0|0
  • sonunda gemi batıyo işte nesine gidecem

0|0
    1|0
  • Bu hafta izleyeceğim.

0|0
    0|0
  • ben izledim titanik gene battı senaryo değişmemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ızlemeyı cok ıstıyorum ama tek basıma gıdesım yokkafama eserse bakalım:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...