Rakı içerken tercih ettikleriniz

Rakı Türk kızı gibidir, o yüzden diğer Alkollü içeceklere göre özel bir ilgi ister...demem o ki rakının mezesi çoktur...

1-Siziin rakı ile en çok sevdiğiniz meze hangisi

2- Rakı içerken dinlediğiniz Türk Sanat Müziği parçası hangileri-hangisi

NOT:Rakı en asil Alkollü içecektir..Ayrı bir raconu vardır

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Candır rakı. Beyaz peynir ve salatalık olmazsa olmazım. Müzik olarak da Samime Sanay derim ben.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben raki icmem kardesim.icemiyorm midemj bulandiriyo..ama mezesi tuzlu beyaz peynir ve kavundur.(.yaz mevsiminde..)kışında şalgam rakı, biber borani.

0|1
    0|0
  • yanındakı mezem sadece beyaz peynır ya da haydarı..

şarkısı ise müzeyyen senar kimseye etmem şikayet...

0|1
    0|0
  • Demli cay ve balik :) su yerine bazen soda .caya ne alaka dicek cogu kisi carpmayi engelliyor

0|1
    0|0
  • ayyy tşu özdüğü şeye bak rakı...türk kızı gibiymişte en ail mişte raconuymuşta sen ilk önce bir abdest almanın raconunu öğren bide nuri alço koymuş pislik

0|1
    0|4
    • senin seviyene inmeyecem...pislik demeni meze ile birlikte yedirirdimde sana ama buna terbiyem müsait değil...Nuri alçoda bir sanatcıdır aynı zamanda...yobazlar anlamaz sanattan

• yumurtaya can veren ALLAHIM akıl dağıtırken sizin gibiler nerdeydi acaba çok merak ediyorum,namazın abdestin yeri ayrı onun yeri ayrı,ibadette gizlidir kabahatte,nerden biliyosun namaz kılmadığını abdest almadığını?

• Insanlar ister disarda deli gibi icer, ister evine gelir abdest alip namaz kılar, parayla imanin kimde oldugu belli değildir..nuri alco resimli soruyu soran arkadasinda namaz kilip kilmadigini sen yargiliyamazsn...her koyun kendi bacagindan asılır..Allah la kul arasins hic bisey giremez.. finitoo

• rakı içmem.

0|0
    0|1
  • Türk kızı lokum gibidir , fıstık gibidir <3 :)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• rakıyı mangalla göl veya deniz kenarında gece içmeyi severim müzeyyen senar tuğçe becerikli eşliğinde dediğin doğru her insanla oturup içilecek içki değildir

0|0
    0|0
  • Rakıyı sevmem..

0|0
    0|0
  • kokusu tiksindiriyor beni eskiden içmiştim çok.. en temizi vodka .. kokusu yok bişey yok (:

0|0
    0|0
  • şalgam olmazsa olmazımdır

0|0
    0|0
  • Şalgamla Müzeyyen abla olsun da gerisi olmasada olur

0|0
    0|0
  • ne aptal bir toplumuz biz ya. nuri alçoya tecavüzcü çoşkun gibi tiplerin canlandırdığı karakterlere nasıl sempati duyabiliyo bu halk. kadını erkeği ikisi de aynı. özellikle kadınlar bunlar denince hepsi bir sırıtıyo. kafayı yemiş millet

0|0
    0|0
Yükleniyor...