Şu şekilde dua etmek günah mı sizce?

ben allahın beni kısa zamanda yanna almasını istiyorum acılarım fazla olmasada bazen bu hayatta yaşamak istemiyorum böyle dua etmek cok mu gunah

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Başvuru çok bazen 3-5 yıl sonrasına gün veriyorlar bazen 10 -20 hatta 50 yıl sonrasına gün verilenler var.

Tanıdık falan varsa torpil yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
    • yanlıs soru baslıgı altına yazdınz yorum sanırım

• Yoo..Böyle dua etmek kesinlikle günah degildir ve kabul edilemez..Allah a sıgınıyorsun sonuçta günah demek abez kaçar..Duanı Allah ım bana yasama gücü ver ya da ... diye baslayıp ettiğin duayı sonuna eklersen daha dogru olur..Ölmek için caba göstermediğin müddetçe ya da haşa Allah ım bu nasıl hayat böyle yasamak istemiyorum diye şirk kosarsan günah olur..Temiz kalple Allah a edilmiş duadır bu belki Allah a beni yanına Al demek, kurtuluş Allah'tır demek güzeldir. .

0|0
    0|0
  • yani bu hatta yaşammak istemeyebilirsin zaman zaman

ama olayın şu yönü var ölünce güllük gülistanlık olmayacak... yaşadıklarımızın ,yaşatıklarımızın bir bir hesabı sorulacak ...en basitinden namazın hesabını nasıl vereceğiz

ve dehşete düşüren kabir azabı

bunları düşün ölmek istemezsin

0|0
    0|0
  • Günah mı bilmiyorum ama peygamberimiz, illa kişi hayatı kaldıramıyorsa, ağır geliyorsa şu şekilde dua etmesini tavsiye etmiştir : Allah'ım, ömrümün kalan yılları hayırlı geçmeyecekse canımı al şeklinde olmalıdır.

0|0
    0|0
  • aslında kimse yaşamak istemiyor. sen sadece cesur davranıp dile getiriyorsun. yaşamamayı istemek günah değilde dile getirmekmi günah. Allah bilir orasını.

0|0
    0|0
  • bukadar caresizsen zaten günaha batmişın habir ha iki salla bak benide soktun günaha :) uraşma sende günaha girme o seni ya da bizi nezaman alacagını biliyor fazla şansını zorlama senin demenle hareket etmez

0|0
    0|0
  • böyle birini tanıyordum. birkaç kez intihara kalkışmış.

0|0
    0|0
  • Allahım gönlümde olani hakkında hayirli eyle hakkında olani gönlüme razi eyle.

Hz.Ali

Ey güzeli bence ;)

0|0
    1|0
  • ALLAH sabır versın kardesım hayırlısı de ALLAH en hayırlısını bılır

0|0
    0|0
  • Bende aynen böyle dua ediyorum. 3 yıldır kabul olmadı :)

0|0
    0|0
  • Yanına almaz süründürür bu duaya karşılığını böyle verir. Benden söylemesi

0|0
    0|0
  • günahmı bilmiyorum ama acıların fazla olsa(sabredildiğinde) günahına kefaret olur zaten.. hayırlısını iste..

0|0
    0|0
  • Merak etme, öldüğünde Allah'a çok daha yakın olacaksın. Çünkü sen de var olmayacaksın.

1|0
    1|0
  • Ben de daha fazla içki ve kadın istiyorum :P

0|0
    0|0
  • la tövbe de yavv manyakmısın akıllımısın

0|0
    0|0
  • niye günah olsun sonuçta intahar etmiyosun

0|0
    0|0
  • bence günah çünkü kaderde ölmenin bir zamanı var sen bunun önce olmasını istiyorsun

0|0
    0|0
  • günah tabii ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Peygamberimiz hic bir zaman ölümü dilemeyin diyor

0|1
    0|0
  • ''Allah'ım yaşam benim için hayırlıysa yaşamayı, değilse ölümü nasip et.''Böyle dua etmek gerekiyormuş.Hz.Muhammed böyle dua edilmesini tavsiye etmiş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...