Boy problemini nasıl aşarım? Boyuma uygun kız bulamıyorum.

Boyum 1.83, istiyorum ki yanıma yakışan bir kız arkadaşım olsun. Evet bunu çok takıyorum ki en az 1.70 falan olsun istiyorum fakat ülkemizde de malum kızların boy ortalamaları düşük. El ele tutuşunca sanki küçük bri çocuğu gezdirmeye çıkmışım gibi hissediyorum evt hanımlar kötü bi benzetme ama malesef durum bu. Kız arkadaşımı da seviyorum ama içten içe bu durum ona söyleyemesem de beni rahatsız ediyor.

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Açık konuşayım, bence de 183 kesinlikle uzun bir boy değil, ben 171'im ve 190 civarı erkekleri çekici buluyorum, belki benim boyumdaki diğer kızlar da benim gibi düşünüyorsa ondan olabilir 170 üzeri kızlarla çıkamama nedenin. Çünkü biz genelde isteriz ki çıktığımız adamla aramızda şöyle biraz fark olsun. Kaldı ki erkekler boylarını genelde olduğundan yüksek söylemeye eğilimli, tıpkı bizim kilomuzu düşük söylememiz gibi bazen :) O yüzden 183 olduğunu söyleyen bir erkek aslında 178 filandır ama gerçekten 183'sen bile kısasın ama bu tamamen benim fikrim, kızma.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1.83 çok uzun bir boy değil ki, gören de 1.90,95te beğenmio sancak. manken,model bi kız bulursun sorunun ortadan kalkar

2|0
    0|0
  • 1.78-1.80 boyundayım ve sevgilimle aynı boydayız bazen uzun boylu olsa keşke diyorum düşünsene hiç topuklu ayakkabı giyemeyeceğim.. ama olsun bu onu sevmememi engelleyemez idare edivercez artık bende hiç topuklu ayakkabı giymem olur biter :) sizde böyle halledebilirsiniz aslında.sevgilin topuklu ayakkabı giysin 10cm uzatacak kadar. olur biter :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım 1.90 bense 1.60 ama bizi gören herkes çok yakıştığımızı söylüyor bazen yalnızca aşk yeterli olabilir

0|0
    0|0
  • Ülkemizde bütün kadinlar kisa degilki benim boyum 1.73 mesela.. Sevgilinin boyu kisaysa topuklu giysin az..

0|0
    0|0
  • bu sitede genellıkle erkekler hep minyon seviyor.hayret 1 70 seven bi sen çıkdın.tanışalmmı.ben 1 70 im.:) şaka bi yana evet ülkemizden bayanlar biraz minyon.ama uzun kızlarda var.sen sevglnden memnun dglsin.hem kısa olsun bisey olmaz topuklu diye bisey var.gyer yetişir sana.

0|0
    0|0
  • Aşkınızın yerden yüksekliğini ölç bir de.

2|1
    0|0
  • Hakikaten biraz tuhaflık var bu işte:))1.83 o kadarda uzun bir boy sayılmaz ki.Kızada topuklu ayakkabı giydirirsin artık, ne diyelim mükemmeliyetçi insan.

0|0
    0|0
  • hmmm ama zor be kardeşim bizim ülkede uzun boylu bulmak

0|0
    0|0
  • eşimin boyu1:84 benim 1:68 çokta kötü durmuyoruz açıkcası. aradaki farkıda zaten topuklu ayakkabı kapatıyor biraz:))

0|0
    0|0
  • bencede boylar denk olmalı etrafta dolu uzu boylu kız var

0|0
    1|0
  • erkek arkadaşımın boyu 190

benim boyum 175 anormallik varsa anormal olan o yani.

1|0
    0|0
  • sevgilinizin boyu kaç?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bak dostum aynı boydayız ama bence yanlış bi konuya takılıyorsun. Benimde bugüne kadar pek 165-67 üzerinde çıktığım olmadı. Genelde bu boydalardı. Bencede bu durum normal. Ama önemli olan boy değil. Adam gibi adam olsun derler ya. Aynen öyle. İsterse boyu 150 olsun ama beni mutlu etsin. Bence gereksiz bi endişe. Bu yaşlarda belki aradığın bi bayan tipinde şekle önem verirken ileriki yaşlarda bu düşüncelerin değişecektir..

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşını bilemeyeceğim de 183 pek dert yaratacak bir boy değil. Ben de 183'üm. 163 ve üstü kurtarır ki o da bulunuyor :)

0|0
    0|0
  • Reklamlar

2|0
    0|0
  • istanbulda takıl derim sana sizin boyunuzda çok bayan var ayrıca sizin boyunuz o kadar uzun degil kendini plomige sokma lütven

0|0
    0|0
  • hayır yanlış düşünüyorsun. benim boyum 184 kız arkadaşımın 163 onu her haliyle seviyorum. bunu hiç bi şekilde sorun da etmiyorum. böylesi daha güzel ...

0|0
    0|0
  • topuklu denen sey var... ayrica brad misin yahu yanima yakisacak kiz derken :D ben 188 im sevgilim 168 gayet de memnunum... boyu takacagina huyu tak o uygun olsun sana

1|0
    0|0
  • akıllı ol dostum...evlenincede ''ah ben kısa boylu minyon sevgililerimin değerini bilememişim'' diye ağlarsın...

1|0
    0|0
  • Boyun normak arkadasım :S benimde 1,80 ama cok rahat bulabiliyorum :D 170 standart meselaa :)))

0|0
    0|0
  • kızların cevaplarını boşver bi rus kızı bul en güzeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...