Ormanda En Çok Ne Yapmaktan Hoşlanırsınız?

Ben yaban böğürtleni toplayıp mideye indirmekten hoşlanıyorum. Tadı harika! Halk "karamık" olarak isimlendirir bunu.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Agaca yaslanip opusmek

0|1
    0|0
    • Biz öpüşemiyoruz milletin çeşit çeşit fantazileri var. Birsürü kişinin aklına da bu geldi.

Hayat size güzel!

• Yasin kucuk ama senden buyuk olupta boyle konusamayan insanlar var takdir ettim.saygilar sunarim.

• Yaşım küçük mü? 1989 doğumluyum. Benim yaşımda olup birden fazla çocuğu olanlar var.

Niye konuşamadıklarını söyleyeyim. Bunları konuşunca demek ki sende bir sorun vardır diyorlar çünkü insanlar. Ama ben şöyleyim ben böyleyim, eskiden de şöyle ortamım vardı, kızları böyle etkilemiştim diye yalanlar söylediğinde aynı insanlar demek ki bu çocukta göremediğimiz bir yetenek var deyip salak biri olsan da sana ilgi duyuyorlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• kaybolmak tabi.beyaz atlı prensim arayıp bulsun diye:DD

0|0
    0|0
  • Yanlis biliyorsun karamuk baska bir meyvedir soguk alginligina iyi gelir yaban bogurtleni ayri birsey.

0|0
    0|0
    • Karamık demiştim!

• Internete yazinca ayni sey cikiyor ama neyse bizim orda karamuk derlerbahsettigim meyveye

• Bahsettiğin meyve soğuk algınlığına iyi gelen bir meyve ve adı karamuk olabilir.

Balkanlarda yaban böğürtlenine "karamık" derler. Bir yanlışlık yok söylediğimde. İlgin için teşekkürler.

• Güzel saklanbaç oynanır orada :) tek tek ağaçların arkasına bak filan :) çocuk olmak istedim şu an :)

0|0
    0|0
  • hamak keyfi güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• koşmya ve oraya buraya tırmanmak daha eğlenceli bence . Ama şu öpüşme işi benimde kafama yattı :D

1|0
    0|0
    • Ağaca tırmanamıyorum yahu. Keşke ağaca tırmanabilsem. Uludağ'ın eteklerinde kestane ve ıhlamur ağaçları var offfff toplardım.

• yazın bile soğuk orası :D

• Soğuk olsun kazak giyersin :) Kestaneler zaten sonbahar aylarında oluyor.

• 2 ağacın arasına hamak gerip sallanmaktan

0|0
    0|0
  • Mangalı yapıp sevişecen gölgede anasını satim

0|0
    0|0
  • avlanmak güzel olabilir

0|0
    1|0
  • Aynen saatlerce börtlen yiyebilirim. Eskiden köylere sırf börtlen yemeye giderdik her yerde yetişiyor meret ye ye insanda doymuyor ama.

0|0
    0|0
  • ormanda çok güzel osbir çekiliyor ya kimse yok hele birde dere kenarındaysan ormanda asıldıktan sonra uyursun orada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...