Savci olmama engel olur mu bu imza

Merhaba arkadaslar ileride savci veya hakim olmayi dusunuyorum. herhangi bir siyasi yerde ismimin gecmemesi gerekiyormus sanirim. ben bir kac olay icin sokaklarda sol orgutlere imza verdim. sizce ileride karsima cikar mi bu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi bir örgüte destek amaçlı imza vermek anlıktır ve sorun teşkil etmez..Ancak herhangi bir örgüte veya partiye yasal olarak uye olmak kimlik fotokopisi veya kimlik numarası beyan ederek yani bu sorundur..Herhangi bir partiye uye olup olmadığınızı adli sitelerde bulunan Yargıtay gibi linklerden sorgulayabilirsiniz..

Onun dışında herhangi bir suça karısmadan içinde bulundugunuz oluşum ve eylem size engel olmaz..Bende 31 mayısta başladığından beri Gezi direnisine destek verdim ve katıldım..Simdide Polis Meslek Yulsek okuluna girmeye hazırlanıyorum..Engel degil yani. .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sol örgütlerle birlikte olan kişiler potansiyel suçlu olarak görülür devlet tarafından. Ki sol örgütler devlete sürekli muhalif olur gerçektende. Eylem yaparken bankaların yağmalanması gerektiğini halktan bankacılık sistemi ile çalınan halk parasını yağmalamanın hak olduğunu söyleyen garip insanlar da var aralarında. Her ne kadar haklı olsalarda anarşizme karşıyım.

Bu işler karışık işler, devlet çözüm bulamıyor ki ben nerden çözüm bulayım. Umarım bir an evvel muhasır medeniyetler seviyesine yükseliriz :D

0|0
    0|0
    • Ya savcilik icin ileride onume cikar mi bu onu merak ediyorum. kucuk bir sey sonucta berkinin katilinin bulunmasi icin bir imza mesela :D Onuda bugun verdim hey Allah'im :D

• siyasi bilgine, tarih bilgine, toplumsal değerler bilgine, güveniyorsan... tartışmayla kavgayı ayırt edebilecek düzeyde görüyorsan kendini ve fikir özgürlüğüne inanıyorsan ayrıca müfredata bağımlı biri değilsen tartışabiliriz...

son soruna cevabımdı ama kaldırıldı sorun. siyaset sorusuyu.

0|0
    0|0
  • sol örgütten kastın devletin karşısında,anarşist eylemleri olan gruplarsa,

devlet haliyle kendisine bozgunculuk yapmak isteyenleri barındırmak istemeyecektir.

survivor gereği.

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz. Saçma bir düşünce :)

0|0
    0|0
  • hiçbirşey olmaz merak etme..

0|0
    0|0
  • ben aşırı milliyetçiyim sen savcı olma ilerde allah göstermesin senin eline düşeriz beni direk hapse attırtırsın.

0|0
    0|0
    • Asla oyle bir sey yapmam. Milliyetci,devrimci,sosyalist,komunist vs. ne oldugun benim icin onemli degil. Sonucta hangi etnik kokenden olursak olalim ya da hangi dusunceyi benimsersek benimseyelim hepimiz Turkiye Cumhuriyeti vatandasiyiz. kanun onunde hepimiz esitiz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...