Kapat

Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

birkaç bayanla konuştum ve neredeyse hepsi erkeklerin kadınlara oranla daha üstün olduğunu savundu kültürümüzde var böyle birşey ama ben desteklemiyorum sorum bayanlara gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kimse kimseden üstün değil neyi tartışıyoruz te allam

0|0
    0|0
    • dine göre erkek kadından üstündür bu görüşte ordan başlıyor her ne kadar karşı olsamda bu toplumumuzda olan birşey bu yüzden sormak istedim

• dinler ve insan düşünceleri konusunda rahat konuşuyorsunuz sizinle özel konuşmak istiyorum

• ok. ekleyeyim ben seni :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kişiye göre değişen bir mesele

0|0
    0|0
  • O kişiden kişiye farklılık gösterir cinsiyetten çok. Asıl olan da erkeklerin üstün olmaları değil zaten, bizim karşı cinsi gözümüzde büyütüyor olmamız sanırım. Ayrıca ne yönden bir üstünlük algıladığına göre de değişir bu...

0|0
    0|0
    • üstünlük kısmı 2. sınıflık ve ezel kullanıcısına yaptığım yorumdaki üstünlüklerden oluşuyor elbette farklılık gösterebilir benim görüşüm eşitlikten yana ama kızlar her ne kadar eşitiz desenizde erkeğinizin sizi koruyup kollaması kıskanması hoşunuza gitmiyor mu hatta bunu beklemiyormusunuz?

• arkadaşlık konusunda rahat olabilirimde aşk konusunda bencilim yapacak birşey yok :)

• çok saçma .neye göre,kime göre üstünlük ?

0|0
    0|0
    • halkın görüşü bu dine göre fiziksele göre zekaya göre kadının saçı uzun aklı kısa diyen tipler var

• şimdi onlara bir şey derdim de ağzımı bozmayayım .neyse çok yanlış bir düşünce

• bende kendimi zor tutuyorum ama beni üzen şey bunu kabullenen kız arkadaşlarım olması

Erkekler Ne Diyor 2

• bence boyle olmali

0|0
    0|0
    • üzgünüm ama daha gizleden çıkmadan cevaplıyorsunuz kendinize güvenmeden böyle birşeye cevap vermeniz saçma

• anlamadin yani kadin erkek esit olmali kimse kimseye ustunluk taalamamali

• evet böyle düşünüyolar. feministler hariç geri kalanları düşüncesi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...