Kelebeğin Rüyası filmini izleyen var mı?

Geç sorulmus bır soru ama olsun :D Mert Fırat ile Kıvanç Tatlıtug'un oyunculuklarını nasıl buldunuz ?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• bugün izledim ilkkez.genç şairlerin duygusal yönlerinden çok hayata baktıkları mizahi açı beni çok etkiledi.tam olarak öyle baktığım içindir belkide...bide faranjit olmuşum.kıvançla karşılıklı öksürdük:)) o öksürüyo ben öksrüyorum:)) film oldukça güzeldi.o kızcağız verem olmadığı halde hastanede yattı okadar ve apandisit patlaması yüzünden öldü ya ençok ona yazık oldu

0|1
    0|0
    • aynen oyle guzel ozetledın 10 numara fılmdı :)

• bide kötü şeyleri güzel söylemek muazzam bir yetenek...hasta olmasan seni bana vermezlerdiki diyo.nasıl duygusal bir yaklaşım.rakı çalıyo.o uğraşı o fedakarlık...şimdiki sanal ortam kahramanları daha evlenirken aman bir deneyelim olmazsa boşanırız kafasıyla yaklaşıyo.izlesinlerde biraz ibret alsınlar...olmayan altın köstekli saat ve altın uçlu dolmakalem üstüne iddiaya girmek.olmayan altınları miras bırakmak.gerçek zenginliği bulmak işte...bana buyüzden uzaylı gibi baktıkları çok oldu ama neyse:)

• ders cıkarılması gereken bir filmdi ilk izledigim zamanda pek fazla bırşey anlayamamıstım ama en yakın zamanda tekrardan ızlemeye calısıcam filmi :D

yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...