Rick ross dinleyen var mı?

çok güzel soru oldu bu erkeklerden çıkarda bayanlardan var mıçok merak ediyorum bundan sonrada gene amerikan rap yapan bir kaç kişiyi daha sorucam

Güncellemeler:
tahmin ettigim gibi yokk ne arasınn

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok değil ama dinlerim, Lil Wayne ile şarkılarını seviyorum (Weezy f babyyyy =D ) John güzel mesela. "I'm not a star, somebody lied, I got a chopper in the carrr"

T.I ile de sesinin yakıştığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • ahah çok sevindim türkiyeden bir kızın rick ross dinlediğine, evet john im not star falan çok güzel parçalar, ben lil wayneyi eskiden sevmezdim sonradan o yargım geçti god bless amerika falan güzel parçaları var, o beğendiğin parçalara benzer bir kaç öneri; super high, 9 piece, We Takin' Over, cash flow

• Bunu bilmiyordum, beğendim ^^ İndireyim hemen =D

• bende youtube ye rick ross best yazınca ilk çıkan rick ross mix 856 best gibi bir video ordan bulmuştum adınıda rick ross facebook sayfası admini söyledi sağ olsun kısa ama güzel gerçekten sevindim ;D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben dinlerim arkadaş çok ta severim hatta. Evde tek kalınca ya da babamdan arabayı alınca son ses Rick dinlerim ;)

0|1
    0|0
    • hocam sana yorum yazmıştım ama silinmiş heralde, arabada süper gidiyor ya araba için müzikler yapıyorlar resmen beatler süper olunca iyi kaçıyor ama dikkat edelim bazı parçalar çok fena gaz veriyor sen dikkat et trafikte

• Yok future kendi tarzı var bence sesinide çok beğeniyorum. Chosen one şarkısını dinlemelisin..

• 2ay

futureyi bana sen tavsiye etmiştin son 3-5 parçadır o çalışıyor, şu an tony montana

• bende dinliyorum yella diamons made man çok iyi şarkılar dj khaled ile de iyi iş çıkartıyor sanırım beatleri o yapıyor

0|0
    0|0
    • kesinlikle homie, sağdaki soldaki arkadaşlarla önerdiklerimizide dinle biliyorsundur belkide aslında bu adamın her parçası güzel

• evet cogunu biliyorum tesekkurler facebookdaki rickross 24binlik sayfamiza bekleriz burdaki herkesi

• rick ross dinlenmez mi beaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...