Lütfen yardım !!!...........

arkadaşlar arkadaş istekerini nasıl kapatabilirim.arkadaş listemdekiler dışındakiler ğrofilimi görmein istiyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Profilinizin ayarlar kısmında, "Arkadaş isteklerine izin ver" yazan kısmı tıklı olarak bırakırsanız kimse size istek göndermez.

0|0
    0|0
    • Yoo, eğer arkadaşlık istekleri açıksa, o seçenek seçilmiş demektir. ( Yani tik işareti vardır )

Onu kaldırması gerekir. Onu kastettim ama pek açık olmamış olabilir hanım efendi. :)

• Genelde "peki ya da pekala" kelimeleri laf anlatmakla uğraşamayacağım demektir. Sevdiğim bir söz var. " Bazen peki dersin. İnandığın için değil, yorulduğun için..." diye. Aklıma bu geldi de oradan esinlendim şimdi. =|

• En azından yanılmadığıma seviniyorum ve daha fazla uzatmadan gidiyorum. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bırakın da şu kaliteli sorum kaliteli sorular biraz üstlerde kalsın millet okusun nasiplensin. ne demeye kültür bölümünde açarsınız şu konuları anlamak mümkün değil.

0|0
    1|2
  • link

Linke tıkla. Aşağıda " arkadaşlık isteklerine izin ver" seçeneğini kaldır.

0|0
    0|0
    • Kaldırırsa isteklere açmış oluyor ama efendim.

• Güzeldi dediğiniz, gülümsetti beni. :)

Belkide dediğiniz gibidir. Ama uzatılacak bir konu olmadığını düşündüğüm zamanda da pekala diyebiliyorum. Yanlış anlamayın yani.

• Bu kez farklılık olsun ve peki diyeyim. :)

Yükleniyor...