Vur başkan karşındakini, berisindeki ve ötesindekileri!

Küçücük bir bebeğe birkaç tane namlu doğrultulmuş; makineli tüfek. Övüne övüne yazıyor insan müsveddeleri: "En genç rehinemiz!" Rehine? 1 yaşında olan ya da olmayan bir çocuk, bebek. Bunu yapan El Nusra, karşısında Beşar Esad. Ne diyelim, tek bir şey var söylenecek: Vur Esad başkan, vur!

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Senin bu dedigin sanki denize dusen yilana sarilir gibi oldu :) 2 seneyi askin zamandir kendi halkini olduren cocuklarin bulundugu yerlere bomba yagdiran insanlara iskence uygulayan birisinden mi yardim ostiyosun esad o cocuklari oldururken niye sesin cikmadi acaba ?

Yani bazilarinizi anlamak mumlun diyil? Savas sonrasi yarali cocuklarin videolarini izlememissin sanirim

Biri " cok mutlu olduk diyemi bunlar " diyo...

Yazik yazik yazik ...

O bebege namlu dogrultanlari da savunmam...

Ama esadi da melek yerine koymam allah topunun belasini versin

1|1
    0|1
    • Yanlış yere tezgah açtınız hanımefendi. Suriye meselesi patladığından beri siyasi kimliğimden ötürü birkaç kez bulundum ülkede; Lazkiye, Halep, Şam ve diğerleri, kritik noktalar dahil.

O zaman da Esad'ın yanındaydık, bugün de Esad'ın yanındayız. Yorum yapmadan önce konuyu derinlemesine öğrenmenizi, araştırmanızı ve incelemenizi rica ederim, aksi takdirde bana "O zamanlar neredeydin?" gibi komik bir soru sorarak kendinizi küçük düşürebilirsiniz.

Saygılar.

• Üslubunuzdan ötürü tartışmaya ve bölgede yaşananları aktarmaya devam edemeyeceğim hanımefendi. Esad, Suriye halkının somutlaşıp vücut bulmuş halidir; Esad, Suriye halkıdır ve Suriye halkı bu eli kanlı katilleri tepeleyip ülkesinin bağımsızlığını bir kez daha ilan edecektir.

• Bu suzin gorusunuz benim gorusumle asla ortusmuyo...

Uslubuma gelince haketmedigin tek bir soz bile kullanmadim...

Ztn senin gibi esad i savunan ve bunu normal kilan birisiyle tartismaya girmem

Bnm ne kisiligime ne tarzima uyar tskr ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• O resim kotu gercekten ama esadin yaptiklari da kucumsenemez.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• müslüman bu adamlar bu arada onu da eklemeyi unutmayalım lütfen, din uğruna adam öldürürler, karılarını kapkara çarşaflar içine hapsederler, oruç tutmayana kurşun atarlar, geçen bir alışveriş merkezini basıp Hz. Muhammet'in annesinin adını sormuşlar ve bilmeyenleri öldürmüşler. sıkı müslümanlar yani.

1|0
    1|1
    • Birde vururken "Allahuekber!" demiyorlar mi..boyle dindarlik olmaz olsun yani.

• bunlar öldüklerinde cennete gideceklerine falan inanıyolar mı acaba halen

• 5 yıldız hacı

0|1
    1|1
Yükleniyor...